Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt melyik újsághoz...

Melyik párt melyik újsághoz köthető?

Figyelt kérdés

Én főleg az újságokra gondolok, de aki konkrétan tudja odairhatja a netes oldal nevét is, köszi!

Konkrétan ezek a pártok érdekelnek: Fidesz, MSZP, Jobbik, LMP, KDNP, MLP, (esetleg PM, ha van neki)

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2016. júl. 23. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz, Kdnp propaganda: Pestisrácok, 888

Fidesz, Kdnp barát: Mno, valasz

Jobbik propaganda: Alfahír

Jobbik barát: Kurucz

Mszp, együtt, Pm, dk, mlp, moma propaganda: 444, 24.hu, nepszava

Mszp, együtt, Pm, dk, mlp, moma barát: index, origo


Lmp kötődésű média még nincs. Lehet ezért állnak olyan rosszul.


A vs.hu pedig érdekes, mert elsőre mszp... barátnak tűnik, de valójában Fideszes és jobbikos gondolatokat űltet az emberek fejébe.

Később persze ki is derült, hogy Fideszes kötődésű.

2016. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyar Hírlap, Magyar Idők, Magyar Nemzet Fidesz (KDNP).

Népszabadság Népszava baloldali értékrendű.


Azért ég és föld a két irányultság.

Míg a baloldal kormányon volt elég sok kritikát kapott a baloldali lapoktól.


Hát ez jobboldalon nem így van ott tényleg inkább propagandának tekintenek egy újságot.


A Magyar Nemzet jóirányba indult el mióta összeveszett Simicska Orbánnal. De ehhez ez kellett? Ez szégyen.

2016. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lokál Habony-Fidesz

(A Metropol újság)" terjesztési helyét pályáztatás nélkül a Habony Árpád és Győri Tibor cége, a Modern Media Group (MMG) által kiadott szintén ingyenes Lokál újság kapta meg a BKK-tól.[7]" (Wikip)

2016. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A helyi ingyenes újságok többé kevésbé mind fideszesek. Ezek közül kiemelkedik a csepeli is.


"Mszp, együtt, Pm, dk, mlp, moma propaganda..."

Háát ez elég fura hozzáállás. Hat pártnak közös propaganda/baráti újság?!

Itt inkább csak baloldali és liberális valamint demokratikus és korrupcióellenes, stb. szellemiségről lehet beszélni. Nem féltem én őket attól, hogyha ők lennének hatalmon, és pl. az MSZP-sek nagy mutyikat rendeznének, diktatórikus lépésekre törekednének, akkor azt agyonhallgatnák.

2016. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ez a vitázó felütés nem engedi meg a baloldalt hogy agyonhallgassák.

Nem tudom hogy volt -e ilyen ügy, amit agyonhallgattak.


Még az Öszödi beszédnél is volt olyan baloldali újságokban, hogy le kell mondania a min. elnöknek.


Az első gondolat pedig totál betalált, én is erre gondoltam tegnap: hogy lehet 4-5 pártnak egy propaganda lapja? Ez kizárt.

2016. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scytha88 ***** válasza:
Nem kizárt, hiszen a felsorolt pártok mind liberálisak, sőt szélsőliberálisak. A világnézet ugyanaz.
2016. aug. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!