Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mindig Budapesten...

Miért mindig Budapesten szerepelnek a legjobban a liberális pártok?

Figyelt kérdés
Az lmp országosan több,mint 7 százalékot szerzett.Budapesten, nemtudom pontosan, olyan 12-13%-ot.Régen az szdsz is mindig Pesten szerepelt a legjobban,(pl.Demszky asszem 20 éve polgármester.)
2010. ápr. 20. 17:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
A mai liberalizmusnak nem a diplomához van köze, hanem a devianciához és az álomvilághoz (cigány tanulót minden osztályba, persze...), még ha értelmiségi köntösbe is csomagolják.
2010. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Én ha tehetem, akkor elkerülöm a fővárost. Undorító egy hely. Idevezetett a liberalizmus - Budapest az ország pöcegödre
2010. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

ma 18:03


Van elég ott is..


Hős utca a Stadiontól arrébb, meg egész Csepel...

2010. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Már Gino is megmondta: "jók a pogromok,csak sok itt a köcsög"
2010. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
A nagyvárosi emberek teljesen elszakadnak a természettől, teljesen az ember alkotta művilágban élnek. Úrrá lesz rajtuk materializmus, a hedonizmus, a különböző devianciák. Kis betonketrecekben, a gazdagabbak kis telkeiken épített házaikban élnek ahol nincs lehetőségük a kiteljesedésre. Egyetlen örömük a beteges szerzési vágy ( felesleges dolgok vásárlása plázákban stb.) és a testi vágyak kiélése. Nem csoda ha ezek az emberek nem látnak tovább a saját orruknál, csak saját vágyaik minél előbbi kiélésének élnek. Ebben a társadalmi közegben a liberális eszmék (melyek szabados szexualitással, homoszexualitással, legális droghasználattal,az idegen érdekeknek való önkéntes alávetéssel kampányolnak) befogadó közegre lelnek, és könnyen dominánsá is válnak.
2010. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:26

Tökéletesen leírta, amit én akartam. Még azzal egészíteném ki, hogy a "legtöbb egyetem" dolog nem jelent semmit. Vidékről járok fel Pestre tanulni, és az "elitebbnek" számító gimnáziumomban az osztály többsége azért szavazott az LMP-re mert tetszett nekik a logójuk, és sok benne a fiatal... Én elolvastam minden párt programját, és ez alapján mérlegeltem. Na akkor most a "vidéki" vagy a "pesti" járt el okosabban?

2010. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
azért ez üdítően mókás, milyen képek élnek vidéken Pestről - a "liberalista fertő", ahol kóla-mámorban fetrengenek az emberek az utcán (nem tudom, van-e itt elég idős ember még ahhoz, hogy ezt értse, de nekem kapásból ez jutott eszembe, és marha jót mosolyogtam)
2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én nem az LMP-re szavaztam.

Pesten lakom, és szerintem tök jó hely.

Semmi pénzért nem laknék egy faluban vagy egy kisvárosban.

Soha!

Nem is tudom mi lehet jó benne, max. a friss levegő és a tehenek:S.


Egyesek szerint Pest valami liberális fertő tele b*zival, zsidóval és mindenféle aberrálttal.

Hát mit ne mondjak, kb. annyira reális kép, mint hogy minden vidéki növényt termeszt, földet túr és teheneket tenyészt:S.

2010. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mert a vidékiek primitív tahók és nem programra szavaznak hanem arra akinek a legnagyobb a hangja.
2010. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:17


Igen, Budapest tele van kamuszakos diplomásal (cociológia, kommunikáció stb).

2010. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!