Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Nézd ki van itt című könyv...

Mr Orange kérdése:

A Nézd ki van itt című könyv nyomán szerintetek más zsarnokok mint pl Caligula mit csinálna ma tegyük fel Olaszországban úgy, hogy tudna Olaszul?

Figyelt kérdés
Alapítana egy pártot mi lenne az ideológia. Előre szólok aki szerint hülyeség a kérdés és nem ide való üzenem, köszönöm már előre megkaptam válaszaitok még a kérdés kiírása előtt.

2016. szept. 1. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A könyvet nem olvastam.

Caliguláról keveset tudunk. Suetonius elmebetegnek állítja be, de ki tudja milyen érdekek húzódtak mögötte? Simán lehet, hogy nem is volt őrült, csak az ellenfelei később, a halála után így bántak el vele. Annyi biztos, hogy önkényes uralkodó volt, ha már a praetoriánusoknak kellett végezniük vele.

Szerintem nacionalista, unió- és migránsellenes politikát folytatna, és valószínűleg nagy népszerűségre tenne szert (Olaszban Orbánt is nagyra becsülik).

2016. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!