Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Könyv a politikai ideológiákról?

Könyv a politikai ideológiákról?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mondani időálló könyvet mely a politikai eszmerendszerekről, mostani ideológiákról szól?

2016. máj. 8. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen könyvet nem ismerek...

De viszont van egy kéznél lévő dolog ,ami megszemélyesití a politikai ideológiákat...wc papírnak hívják. :)

2016. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ennek a wc papírnak tulajdonítod a jövőd
2016. máj. 8. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ,hanem a cselekedeteimnek és nem pedig (nagy többségében) más ember agyszüleményeinek.
2016. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
100%
Annak olyan könyvnek kéne lennie, hogy minimum minden héten változik a tartalma. Egyszer ezt mondja az ideológia, utána meg pont az ellenkezőjét. Az ideológiák az emberek kábításán kívül másra nem jók.
2016. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jelen pillanatban szerinted ki szabja meg a cselekedeteidet?
2016. máj. 8. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én magam ,és a környezetem.


Olyanokba ,hogy I-ten (deista vagyok) vagy valami "háttérhatalom" és egyéb hülyeségek irányítanák a gondolataimat és az életemet egyáltalán nem hiszek.

2016. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdésemet politikai, társasalmi értelemben tettem fel, ne haragudj szerintem félreértetted. De köszönöm, hogy egyből már a vallásra gondoltál, csak így tovább :) jó jel. Szóval...mivel azt írtad, hogy nem az emberek agyszüleményeinek tulajdonítod a jövőd. Akkor kinek? Csupán csak a cselekedeteidnek? A cselekedeteid most is le vannak korlátozódva egyes emberek agyszüleményei miatt nem? Szóval, hogy van ez, hogy nem hagyod?
2016. máj. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!