Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg nincs értelmes politik...

Tényleg nincs értelmes politikai alternatíva 2018-ra?

Figyelt kérdés
Mikor lehet ilyen leghamarabb?

2016. szept. 18. 10:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%
Kendermag meg könnyű drogok mekkora lejárt lemez. Mondjál már egyet amelyiket bedrogozva kapták civilben, ne adj isten munka közben! Engem a Deutsch féle kemény drogok, meg a parlamenti büfében "feltankoló" Fidesz/KDNP jobban aggaszt kicsit. Hót részegen nyomják a gombot kb.
2016. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
20%

"Nem tudom ki ez a Szigetvári Viktor, de kérdem én: nem lehet, hogy pont azért vált ki az MSZP-nől, mert nem tetszett neki merre mennek ott a dolgok?"

Nem tudod, ki az, de azért rájuk szavazol, ehhez csak gratulálni tudok. Az MSZP-be pedig soha nem lépett volna be olyan ember, aki egy kicsit is szereti a hazáját.


"Lehet, hogy neked nem "bizalomgerjesztő " a múltja, de nekem százszor szimpatikusabb a Kendermag Egyesületet, a Magyar Gárda betiltása, a Társaság a Szabadságjogokért , stb. mint mondjuk az előző rendszerben végzett besúgó tevékenység."

Ugyanolyan káros tevékenység ezek közül mindegyik.


"Engem a Deutsch féle kemény drogok, meg a parlamenti büfében "feltankoló" Fidesz/KDNP jobban aggaszt kicsit."

Egy szóval sem mondtam, hogy az jobb.

2016. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!