Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van ma Magyarországon értelmes...

Van ma Magyarországon értelmes párt?

Figyelt kérdés

Fideszt, MSZP-t nem kell bemutatni, már "bizonyítottak".

A DK a gyurcsányista MSZP-sekből áll ( akik mint tudjuk elk.rták ), a Jobbik egyre inkább Fidesz 2, bár még kérdőjeles, az együtt az... inkább hagyjuk. LMP meg töketlen, bár a jelenlegiek közül nekem ez a legszimpatikusabb.

Ja meg ott az MKKP, de hát az egy vicc-párt. Mondjuk attól legalább nem várunk semmit, így túl is teljesíti önmagát.


2016. aug. 27. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs. Mind ugyanúgy lerabolja az országot, annyi jogod van, hogy eldöntsd, 4 évente kinek a zsebébe folyjon a pénz.
2016. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy van. :DDDD
2016. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Van, de csak a Jobbik.
2016. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
63%
Bizonyos problémákról egyik sem beszél. Szóval nincs.
2016. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kétfarku!!!
2016. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kétfarkúak mellett a bal liberálisok állnak..


Szerintem a Munkáspárt az egyetlen értelmes párt. :-) most le leszek pontozva,de ez van.

2016. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:


Hát én szívf🅰szt kaptam a válaszodtól...

2016. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy ne legyen félreértés. Értelmes párt volna. Sőt olyan pártok is vannak, ahol vannak értelmes emberek. Még a Fidesz is ilyen.


Csakhogy az értelem ma nemcsak nem divat, de üldözendő. Elsősorban Orbán által, de Gyurcsány is ezt teszi, csak az ellenkezőjét mondja (finomabban: nem üldözi, mellőzi).


Ma ha valakinek különleges képessége volna, belelátna a fejekbe, összegyűjtené a legfőbb érteles embereket, rábeszélné őket, hogy alkossanak pártot, hirdessenek programot, és ezt ők meg is tennék, a következő történne.

1. Senki nem hallaná meg.

2. Ha tovább ténykednek, és elkezdik néhányan hallani őket, beindul a lejáratási kampány.

3. Ha viszont sokan meghallanák őket, ez az ország zengene a kacajtól. Hogy pontos legyek, a hangos röhögéstől. Annyira, hogy tán még ők maguk is elhinnék, hogy hülyeségeket beszélnek. Mert ez a tömeg minden értelmes észrevételt hülyeségnek tekint. Minél értelesebb, annál jobban utálja, gyűlöli. Rengeteg példa van erre, ha az ember itt olvasgat.

2016. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!