Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik honlap/fórum milyen...

Melyik honlap/fórum milyen politikai beállítottságú?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne az "internetes politikában" ezért kérem állásponttól függetlenül írjátok már meg, hogy melyik, milyen beállítottságú?

2016. szept. 18. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ez itt erősen fideszes a legtöbb esetben speciel.
2016. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

index = szélsőliberális, amerikai felsőbbrendűséget hirdető, migránsimádó honlap

444 = ugyanaz mint az index, ugyanazokkal a propagandákkal, csak igyekszenek lebutítottabban írni, hogy a 14-15 évesek is megértsék (a célkorosztály)

168óra/nol = szélsőliberális, csak ezek már nem kapnak akkora médiafelületet mint az index

gépnarancs = gyurcsányista szélsőliberális

ATV / Hetek / Dzsihádfigyelő = a Hit Gyülekezete nevű cionista szekta oldalai

Ezeket messziről kerüld el.


origo = nem dönthető egyértelműen el, de enyhén liberális

vs.hu = enyhén liberális, NATO-istenítő

hvg = liberális, de annyira nem szélsőséges

24.hu = liberális, de annyira nem veszélyesen

válasz.hu = jobboldali, viszonylag korrekt

alfahír = jobbikos, de nem annyira szélsőséges mint amilyennek beállítják a szélsőliberálisok

kurucinfo = nagyon szélsőséges, de annyira nem mint a 444 és az index

Magyar Idők / PestiSrácok = Hiteles, ha kivesszük a fidesz-barát cikkeket

mno = Simicska oldala, viszonylag korrekt

2016. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
na ugye, hogy megmondtam :D
2016. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%

Ja és még egy valami kedves kérdező!

A liberálisok szerint mindenki fideszes, aki nem ért egyet velük. Például ha egy laoszi kecskepásztor nem ért egyet a transzneműség óvodában való népszerűsítésével, akkor szerintük az is fideszes, függetlenül attól, hogy még életében nem hallott a fideszről

Szerintük én is fideszes vagyok, hiába nem szavaztam a fideszre még soha éltemben, de nekik elég annyi, hogy nem szeretném fél Elefántcsontpartot az országomba...

2016. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!