Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy domain rákeresése után...

Ha egy domain rákeresése után a hozzá tartozó képek tartalmak jönnek fel de ezeket törlöm a célhelyről azután még mindig látni őket?

Figyelt kérdés
Hosszabban leírva. Van egy domain nevem amit az évek során több közösségi oldalon pl. tumblr, fórumban és egyéb helyeken használtam. Profilt akarnék váltani. Azaz ezt a domain nevet egy fő tevékenységemhez hozzá kötni és a régi tartalmakat törölni. (van 1-2 személyes képem is ami blogoláshoz rendben volt de az új tevékenységnél nem szeretném ha feldobná) Vannak profilképek amiket hónapokkal ezelőtt töröltem pl. twitterről de a keresőben még feldobja ha a domain nevemre keresek. Törlődnek ezek egyáltalán vagy kezdjek új domain neven gondolkodni. Semmi illegális vagy hasonló nem célom csak az új tevékenységhez nem akarok sok képet magamról vagy az épp a kiposztolt kajáimról hozzákötni.

2016. febr. 7. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kereső alatt mit értesz? Google? Sok adatot cachelnek, hatékonysági szempontból. Ezesetben itt olvasgass:

[link]


Elvileg a törölt képek idővel eltűnnek a Google szervereiről is, de ezzel felgyorsíthatod a folyamatot.

2016. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Töröltem minden egyes tartalmat, remélem idővel a keresőkből is felszívódik.
2016. febr. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!