Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki lesz az MSZP...

Szerintetek ki lesz az MSZP miniszterelnök jelöltje? Ti eltudnátok képzelni Molnár Gyulát miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a szanyit tudnám leginkább elképzelni! :D
2016. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekik aztán már ugyan mindegy, ők Jézussal se fognak többé nyerni.
2016. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Én Kunhalmi Ágnest látnám szívesen miniszterelnökként, de nem hiszem, hogy ezek a pozícióhajhász "macsók" ezt engednék. Szerintem elég karizmatikus, határozott személyiség, nagyon okos, jól kommunikál, csinos, plusz nőként lényegesen becsületesebb lenne férfitársainál.

Molnár Gyulát véletlen sem tudnám elképzelni, Szanyi pedig elég gyakran tesz vállalhatatlan kijelentéseket, úgyhogy még a pártból is kivágtam volna már rég.

2016. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
az ki?sosem hallottam róla.először is jó lenne felmérni hogy nagyjából hányan ismerik országos szinten.ha totál ismeretlen akkor felesleges erőltetni.
2016. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kunhalmi csinos? Szerintem egyáltalán nem. Viszont ha már itt tartunk, valaki megmondaná hogy hívják azt a hölgyet aki ebben a videóban pont a Kunhalmi mögött ül a szemüveges úr és a szemüveges nő között? [link]

Na ő aztán igazán csinos, milyen kár hogy MSZP-s.

2016. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös! Ő Demeter Márta, a Honvédelmi Bizottság tagja, aki nő létére állítólag nagyon jól ért a harci eszközökhöz!
2016. szept. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!