Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon felismeri-e Orbán...

Vajon felismeri-e Orbán Viktor és a kormány, hogy azért kevés a részvétel a népszavazáson, mert az emberek ugyanolyan fásultak és csalódottak a kormányában, mint a Gyurcsány-Mszp kormány idején csalódottak voltak?

Figyelt kérdés
Sajnos, tényként el kell ismerjem, hogy én magam is hatalmasat csalódtam, hogy már majdnem két teljes ciklus ment le és sajnos tényleg nem lett jobb az életem bármennyire is bíztam benne, hogy majd Orbán Viktor talán jobban figyel rá, hogy aki bérből él, hiába gürizik dolgozik nem marad egy forint sem a hónap vége felé a zsebében. Kilátástalan a gyermekvállalás lehetősége a fiataloknak, lakáshoz jutás pedig gyakorlatilag lehetetlen. Ilyen fizetések mellett senki se mer gyermeket vállalni. Így hiába minden amit ők olyan nagyszerűnek tartanak, sajnos, tényleg kellene a fizetés emelés drasztikus mértéke, hogy mindenki hazavigyen, kézbe kapjon legalább száz ezer forintot. Szörnyű ez, hogy már ennyire fásult az ország, hogy amikor az van napirenden, hogy akarja vagy nem akarja hogy idegenekkel kellejen együtt élni, már ez sem érdekel senkit. Vajon felelősek e a kormányok akik váltották egymást, hogy kijelenthető, hogy kiölték a haza iránti szeretetet az emberekből, hiszen az Y generáció még nem kapott a hazától semmit! Sem megélhetési lehetőségeket, sem lehetőséget a boldog életre azáltal, hogy merjenek családot alapítani. Én nem mondatnám le Orbánt mert nincs jobb. A túloldalon se. De sajnos kijelenthetem, hogy ő sem tesz többet az átlag emberért, mint amit Gyurcsány-Mszp tett. 40 évesen bizony, ha az jár a fejemben hogy uccu neki külföld, súlyos bajok vannak azt hiszem. Vélemény?
2016. okt. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismeri fel. Marad az "uccu neki külföld".
2016. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Összehasonlítasz két teljesen különböző dolgot.

Nem zavar?

2016. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az lenne a kisebbik baj ha egyik sem tenne semmit a népért. De nem ez történik hanem az állam elvesz a néptől.
2016. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Fideszesek elmentek és érvényesen NEM-mel szavaztak. Vagyis úgy mondanám, hogy ha lesz kb 3M érvényes NEM szavazat, abból 600k-800k lehet Jobbikos, 2M Fideszes, meg 2-400k egyéb, akár jobbérzésű baloldali. Azaz a Fidesznek a kétmilliós tábora megvan még, akik 2018-ban is odateszik majd melléjük az X-et. Akárki is akarja őket leváltani, legalább ennyi szavazatra lesz szüksége. Jelenleg esélytelen, hogy ezt bárki is elérje.
2016. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem...
2016. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Viszonylagos a "kevés részvétel". 40 % körüli, akik szinte sosem mennek el szavazni, néhány esetben ez közel 60 % volt. Ha ezt vesszük, a baloldal max. 15-20 %-ot tudott mozgósítani.

A magyar gdp nem nagy mozgásteret enged. Ha a kormány a kiadási oldalt próbálja csökkenteni, pl. a közalkalmazottak létszámát csökkenteni, akkor az a baj, hogy mi lesz azzal a pár ezer emberrel, aki munka nélkül marad.

Egyelőre csak a tűzoltás folyik: elmennek az orvosok, megemelik a fizetésüket. Hőbörögnek a tanárok: ok, az övéket is. De már a rezsicsökkentésre kitört a botrány, hogy szegény multik, mivől fognak megélni? ...

2016. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!