Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Te is úgy gondolod, hogy ez a...

Te is úgy gondolod, hogy ez a Jobbik, ezzel a vezetővel (Vona), nem lesz képes alternatívár nyújtani a Fidesszel szemben 2018-ban? Marad csuti?

Figyelt kérdés
Én sajnos teljesen kiábrándultam mostanában a Jobbikból. Egyszerűen szörnyű, amit a Gábor csinál. És nemcsak én látom így, sajnos. :( Nagyon sokan nem fognak a régi szavazók közül a következő ogy. választáson a Jobbikra szavazni, teljesen másra fognak X-elni 2018-ban.:( A szűk környezetemből kb 20-30 emberről tudok alaphangon, aki nagyon kiakadt a mostani nyilatkozatokon, szerepléseken, napraforgóskodáson. Ti mit gondoltok. Ti is ismertek ilyeneket? Mi lesz így?

2016. okt. 4. 18:05
 1/5 Molyember ***** válasza:
Sokszor mondják, hogy a Fidesz a legkisebb rossz, amivel én nem értek egyet, ráadásul szenvedélyesen utálom is őket, de az biztos, hogy még húsz év alatt se tudnának annyi kárt okozni, mint a Jobbik az első hat hónapban. Nagyon remélem, hogy sosem leszünk annyira mélyen, hogy a Jobbik alternatíva legyen bármire is. Jó, persze, hazafiság, nemzeti öntudat, Magyarság nagybetűvel, meg majd jól megkapják az ingyenélő cigányok, pedig rajtuk kívül nem sokan maradnának az országban.
2016. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vona az egyetlen aki tenne is valamit


mindenki más már leégett a fidesz 3X pirítja magát

2016. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg Gábor is tévúton jár. Mindenesetre én sem X-elek rá 2018-ban, ahogy azt tettem 2010 és 2014-ben, inkább otthon maradok vagy ha a kutyapárt elindul oda teszem az X-et. Reméljük lesz majd normálisabb vezetője a Jobbiknak.
2016. okt. 5. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat kavartak a Jobbik körül, egy ilyen Tabula Rasa párt, rendkívül veszélyes a Fidesz re, az MSZP-re.


A Jobbiknak nem volna szabad ezt kommunikálnia:elszámoltatás.


Ezt titokban kellett volna tartania, és nem éri annyi támadás.

2016. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Csak a MIÉP!

2016. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!