Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azok, akik 210-ben és 2014-ben...

Azok, akik 210-ben és 2014-ben is a Fideszre szavaztak, de már nem kívánnak többé rájuk szavazni milyen okkal változtatják meg a döntésüket?

Figyelt kérdés
Ki mit várt amiért korábban szavazott de ma már nem adná a voksát a Fideszre és Orbán Viktor kormányára? Attól kérek mindenkit kíméljünk meg mindenkit, hogy kire szavaznak ha nem a Fideszre, itt kifejezetten arra vagyok kíváncsi hogy akik korábban bíztak Orbán Viktorban akár két ízben is, de harmadjára már nem szavaznának rá miért változtattak, milyen okkal változtatnak véleményt?

#FIDESZ #Orbán Viktor #választás #szavazás #csalódás #kiábrándultság #ugyanott tart a kisember fizetése mint Gyurcsány idején
2016. okt. 5. 16:59
 1/8 Gotland ***** válasza:
91%

- Trafikmutyi

- Állami földek eladása

- Paks II

- Stadionok

- Habony Árpád

- Mészáros Lőrinc

- Rogán Antal

- Orbán Ráhel + Tiborcz saját lábon állása

- Alaptörvény

- Civilek megfélemlítése

- Demokrácia lebontása (Új inkorrekt választási rendszer, sajtó kontroll alá helyezése, népszavazás intézményének ellehetetlenítése, tüntetések korlátozása)

- Oktatás tudatos leépítése, ellehetetlenítése

- Egészségügy összeomlásának figyelemmel kísérése

- Kivándorlással (Kb. 600.000 magyar) szembeni passzivitás

- Folyamatos propaganda, félelemkeltés

- Kommunizmust meghazudtoló átalakítás az állami tévében

- Közpénzből kormánypárti média felállítása (új közmédia, 888, magyaridok, ripost, pestisrácok, stb)

- Folyamatos központilag vezényelt korrupció

- EU ellenes külpolitika

- Több ezer milliárd forintnyi uniós támogatás elherdálása, ezzel egy történelmi lehetőség tönkretétele

2016. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Én sosem szavaztam rájuk, soha nem is tenném, de a fenti listát szivesen kiegészíteném, miért is nem szavaznék rájuk a fentieken kívül:


-chips adó

-undorító, rabszolgatartó munka törvényköny

-közmunka terjesztése a normális munkaerőpiac helyett.

-rokkantak ellehetetlenítése, segélyük csökkentése, rokkantak közmunkára kényszerítése, megalázása.

-munkanélküliek közmunkára kényszerítése, megalázása, segélyük csökkentése

-szociális háló teljes tönkretétele.

-családi pótlék befagyasztása, feltételekhez kötése

-internetadó miatti cirkuszok

-vasárnapi boltbezárással való cirkuszok

-ápolásra szorulók és családjaik ellehetetlenítése


Soroljam még?

2016. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer rájuk szavaztam, de mikor kormányozni kezdtek azonnal kibukott, hogy Orbán végighazudta a kampányt. Nem is értem, hogy volt bőr a Fidesz képén Gyurcsányt ezzel a hazudtunk beismeréssel támadni. Hát attól, hogy Orbán nem ismeri be Öszödön, hogy hazudik mindenről folyamatosan, attól az már nem is hazugság? Hát Gyurcsány a nyomába nem tudna érni hazudozásban, nem?
2016. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
azért a magánnyugdíj pénztárakról se feledkezzünk el..
2016. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudtam! Tudtam! A sok ellenzéki ökör még olvasni se tud. Amiket felsoroltatok azoknak a jelentős részének nincs köze a kérdéshez. Olvassátok már el légyszives a kérdést mielőtt válaszoltok. Normális emberektől várok választ nem azoktól akik élből utálattal vannak a Fidesz felé csakmert Szegény Ferit kiütötték az amúgy tök stabil és korrekt nyeregből. Szóval azokat kérdem akik kétszer is szavaztak. Ti, soha ha háromszor megszületnétek se szavaztatok soha jobb oldali kormányra, legszívesebben Észak Koreába emigrálnátok az utolsó számotokra elképzelhető típusú kommunista világba. Pfff....!
2016. okt. 5. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
kérdező, kicsit túltoltad a gyökeret úgy érzem..
2016. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

"élből utálattal vannak a Fidesz felé"


Senki nincs "élből utálattal", okkal van az, vannak a kétmillió hívőn túl olyanok is akik elgondolkoznak az élet fejleményein.

2016. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ti, soha ha háromszor megszületnétek se szavaztatok soha jobb oldali kormányra"


És pedig bizony, hogy rá szavaztam, nem csak a tős gyökeres libsik látják micsoda korrupciós hálózat a Fidesz.

2016. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!