Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldaliak! Ti támogatnátok,...

Baloldaliak! Ti támogatnátok, hogy Dobrev Klára (Gyurcsány felesége) legyen a DK vagy akár a közös baloldali Összefogás miniszterelnök jelöltje? Vele lenne esélye nyerni a baloldalnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Te jó ég :D:D:D:D Nap vicce.
2016. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Öregem, a baloldalnak senki olyannal esélye sincs, aki az MSzp-hez vagy a DK-hoz köthető.
2016. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert sok DK-s allitolag orulne neki, ha o lenne a miniszterelnok asszony! :D
2016. okt. 8. 11:45
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Lehet, hogy sok DK-s örülne neki, de a DK még a baloldalon belül sem éppen a legnagyobb. A többi párt meg nem éppen örülne neki.

Én sem tartom jó ötletnek. Az jó lenne, ha végre lenne egy egységes baloldal, de igen erősen kétlem, hogy a jelenlegi politikusokkal, és azok családtagjaival létrejöhetne egy HITELES baloldal.

Új arcokat kellene találni az új fellépéshez. A régiek már nagyon lejáratták magukat.

Annyira hangoztatják, hogy "a baloldal megújul", de én mindig csak ugyanazokat a régi levitézlett politikusokat látom ezekben a pártokban (meg a jobboldaliakban is).

2016. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem támogatnám. Bármilyen előző kormányzáshoz köthető személy hiteltelen a szememben.
2016. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így, látatlanban biztos nem! Azon kevesek közé tartozom, akik nem érzelmi alapon közelítenek a politikához. Orbánt sem önmagáért, hanem a hibás és hazug politikájáért utasítom el.

Dobrev Kláráról pont annyit tudok, amennyit leírtál; hogy Gyurcsány felesége. Ez nekem kevés! Milyen programmal állna elő a baloldal? Ez a fontos! (nekem)

2016. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Juliusz48 ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lett volna Gyurcsánnyal sem, ha nem a kisembereket sarcolta volna, miközben Demján gyorsabban gazdagodott mint a most közellenségük Mészáros, miközben nekünk recessziót toltak a képünkbe, és nadrágszíj húzásról papoltak, mint Kádár ano. Sőt ha Gyurcsány alatt lett volna magasabb a minimálbér emelés az inflációnál, mondhatott volna bármit Öszödön, nem váltották volna le, mert az emberek értelmesebb része nem a szólamokat, hanem a javuló életminőséget választja. Viszont nem is kellett volna akkor beismernie, hogy alkalmatlanok a vezetésre. A munkájukból élők nagyobbrészt megértik, hogy ha nem akarnak éhen halni, valakinek hasznot kell hajtaniuk, de szívesebben termelik a vagyont annak, aki az Ő zsebükbe is többet tesz évről évre az inflációnál, hogy gyarapodjon.
2020. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!