Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Thürmer Gyulát miért nem...

Thürmer Gyulát miért nem hívják meg vendégként szinte soha, mikor több szintén 0%-os balliberális törpepárt képviselői rendszeres vendégei az ATV, HírTV, stb. műsorainak?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok munkáspárti, inkább Jobbikos és Fideszes.

Mégis az a véleményem, hogy Thürmer Gyula az, aki a baloldali értékeket képviseli ma Magyarországon.

Ő harcolna a nagytőkével, a bankokkal, a nemzetközi szervezetekkel, akik a nagy multikat támogatják, stb.


A balliberális pártok nem akarnak semmit sem tenni azért, hogy a munkásoknak jobb legyen. Ők a legnagyobb vadkapitalisták. Csak annyiból áll a tudásuk, hogy a Fideszt szidják, persze semmire sincs megoldásuk, értelmes javaslatuk.


Sajtótájékoztatót tartanak, feljelentgetnek, ezzel vannak tele a híradók.


Ilyen az Együtt, a Párbeszéd Magyarországért, a Fodor Gábor féle Liberális Párt.


Ezeknek, a 0 társadalmi támogatottsággal, 0 értelmes gondolattal rendelkező képviselői úgy osztják az észt az ATV-ben, mintha nekik is sok lenne belőle.


Akkor ott van Bokros Lajos, aki egyszer már volt MSZP-s pénzügyminiszter, politizált az MDF-ben, most is csinált valami 0 támogatottsággal rendelkező hazaáruló libsi pártot, ő köpönyegforgatás mestere, bukott politikus az emberek szemében. Nem értékek vezérlik, beáll minden párt, minden ideológia mögé, csakhogy tönkretehesse az országot.


Erre ő azt nyilatkozza az ATV-ben, hogy pátyolgassuk a migránsokat, pont ő, aki a magyar anyákat, kismamákat nyomorította meg a 90'es években.


Együtt, PM, Moma, MLP... mióta ellenzékként dolgoznak, azóta is csak ártanak ennek az országnak. (ez a dk-ra, mszp-re is vonatkozik, viszont nekik van támogatottságuk, tehát jogosan szerepelnek a tv-ben)

Ha ezek kormányon lennének, azon fáradoznának, hogy minél jobban eladósítsanak minket, minél kiszolgáltatottabbá tegyék az országot az IMF-el, EU-val szemben.

Most is ezt csinálják, járogatnak Brüsszelbe, Strasbourgba feljelenteni Mo.-t, de nem azért, hogy a dolgozóknak, a szegényeknek jobb legyen, hanem mert a kormányzás során a pusztító liberális eszme nem érvényesül maradéktalanul. Illetve az szúrja a szemüket, hogy a Fidesz lop, pedig ők akarnának lopni.


2016. nov. 5. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert Türmer nem abban a brancsban van !
2016. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1,"baloldali értékeket képviseli ma"

Kérdező,úgy látszik nem vagy tisztában fontos filozófiai alapelvekkel,szerintem bővítsd a tudásodat ezen a téren.


Egyébként annyi a válasz,hogy az emberek nem kíváncsiak rá.

Senki nem akar visszafele haladni,és szocializmusról,kommunizmusról beszélni,csak egy nagyon szűk réteg,ők ezt meg is tehetik a gyűléseken,különböző rendezvényeket,viszont az ATV és társai egy tágabb réteget kell,hogy kiszolgáljon,akik még mindig jobban meghallgatják a liberálisokat,mint Thürmen Gyulát.(bár azért róla is van épp elég videó a youtube-on,szóval nincs ő elfelejtve)

2016. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert botcsinálta
2016. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alain Delon ***** válasza:
Az említett tv-k biztos meg tudják adni a választ.
2016. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok munkáspárti, inkább Jobbikos és Fideszes.

Mégis az a véleményem, hogy Thürmer Gyula az, aki a baloldali értékeket képviseli ma Magyarországon."


Ez már nem jó. Thürmer Gyula kivételezettje, haszonélvezője volt az előző rendszernek. A nevezett alak többször bírálta, tagadta az '56 - os forradalmat, mai napig nyíltan kommunistának nevezi magát.


Ha te a Jobbikkal szimpatizálsz, ez már hatalmas ellentmondás.


Egy nemzeti radikális semmilyen körülmények között nem ért egyet, támogat, áll ki egy thürmer gyula mellett.

2016. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Borsodbóta az egyetlen település, ahol a Magyar Munkáspárt polgármestere van, Gulyás János.


Itt a 2016 őszi országos népszavazáson 670 választópolgárból 150 ment el szavazni és közülük 138 szavazott érvényesen, azaz 20,6% szavazott érvényesen!


Ez még az országos átlag felét sem éri el!


Én is a Fidesz-KDNP-re tudok szavazni, amikor választások vannak. Gondoltam leírom, hogy a Munkáspárt és Thürmer Gyula nagyon nem velük és a jelenlegi Kormánnyal van!


Azért nem hívják meg, mert nézd meg, Budapest belvárosa a merev liberális központ, ott van pénz, kapcsolat, nemhiába ők folynak a médiumokból. Thürmeréknek nincs pénze, szerencsére. Ha Thürmeréken múlott volna, ugyanúgy nem védenék meg az országot, mint a baloldal, vagy a liberálisok!


Aki nem hiszi, nézzen utána itt.: [link]

2016. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Pedig jó gyerek, csak le kellene porolni és már tolná is a műsort.
2016. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a marcipános szaloncukor jut eszembe a nevéről, nem tudom miért...
2016. nov. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Schifferről, pedig a Schweppes, amikor kibontod olyan a hangja.
2016. nov. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!