Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik 2018? Mit hoz a Jobbiknak?

Jobbik 2018? Mit hoz a Jobbiknak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Kormányváltásra nincs túl sok esélyük jelenleg.

Másodikok vagy harmadikok lesznek, attól függően, hogy addig hogyan alakulnak a dolgok. Nagyban függ attól, hogy addig ők illetve a baloldal mivel drukkolnak elő, továbbá, hogy a baloldali pártok összefogásként vagy külön-külön indul majd.

2016. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem attól is függ hogy addig hogyan gyengül a Fidesz, és a volt Fideszes szavazók oda teszik-e a voksukat rájuk. Most úgy hirdetik magukat a "legerősebb ellenzéki párt" de az erősség éppen harmatgyenge pártból áll. (Nézz be Vona Gábor fb oldalára, én követem, de lassan olyan mintha egy vérszegény ember oldalán lennék aki nem hogy nyerni nem akar de szintet lépni sem. Néppártosodás jegyében vannak, de ez még annál is gyengébb.)
2016. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz balos összefogás akkor bronzérmesek lesznek.Egyéni helyek tekintetében esélytelenek,listán kb.annyi képviselőjük lehet,mint most.
2016. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy mit hoz a jobbiknak 2018? Remélem azt, amit nagyon is megérdemel! Valami olyasféle szavazatarányra gondolok, mint amilyet 1998 hozott az SZDSZ-nek.
2016. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem lesz nagy különbség a 2014-es és 2018-as eredményük között.
2016. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szépen be fognak fürdeni.
2016. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még beléphet a baloldali összefogásba...
2016. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bukást, támogatottsg felelződést.
2016. dec. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért hirdetik magukat a legerősebb ellenzéki pártként?
2016. dec. 13. 07:49
 10/11 L1lla válasza:
Hát Orbánék most nagyon ráfeküdtek Vonára, szerintem tönkreteszik, nézzétek meg, mit csináltak Gyurcsányból is. Most megérezték a veszélyt, hogy milyen népszerű a Jobbik a fiatalok körében, és támadásba lendültek. Mivel a Jobbik ideológiailag semmiben sem különbözik a Fidesztől (konzervatív, vallásos, nacionalista), logikusan csak személyében tudják támadni Vonát - és most ezt teszik.
2016. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!