Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményed Hitlerről?

Mi a véleményed Hitlerről?

Figyelt kérdés
Tehát,most csak arra vagyok kíváncsi,hogy szerinted milyen politikus volt? Jól vezette Németországot? És ha igen,miért?

2017. jan. 14. 15:29
 61/101 anonim ***** válasza:

igen ez szép is jó,közbe fogták Marx tanait,átkonvertálták kultúrába.értsd:rassz,nem,kultúra,vallás.és ebből mi jött ki? mindig is osztályharc volt,csak nem gazdasági,hanem kultúrális.mi a megoldás arra ha az európai elnyomó alapból? ki kell színesíteni az országaikat.mi a megoldás arra hogy a heterók privilégiumokkal rendelkeznek? támogatni kell a transzikat,melegeket. mi a megoldás arra ha a keresztények elnyomók? tele kell rakni muszlimokkal az országaikat/szomszédságaikat.

szóval az általd nagyra tartott baloldal jelenleg a föld legnagyobb szociális transzformációját hajtja végre.nem jó értelemben....

2017. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 A kérdező kommentje:

Egyébként a jobboldali világsajtó az,ami a multikulturalizmust hirdeti,de mindegy.

De ne,ne nézd meg,hogy Amerikában mi van,mert felnyílna csipád.

2017. jan. 15. 18:27
 63/101 anonim ***** válasza:
mert mi van ott? éltünk kint a családdal,mesélj.azt látom hogy a baloldali Obamajom és pajtásai mindent elkövetnek azért hogy egy multikulti borzalom legyen az Államokból...
2017. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 A kérdező kommentje:

Elvakult jobber vagy,sajnálom. Komolyan nem érted. Multikulturalizmus nem egyenlő a Marx-féle internacionalizmussal. Az internacionalizmus nemzetközi összefogást jelent,a multikulturalizmus pedig olvasztótégelyt. És hol van olvasztótégely? A Nyugaton,ami fullon van jobboldaliakkal.

A világsajtó is multikulti,az is a jobboldal kezében van.

Az összes felhozott példa,tehát keresztény-hetero-fehér-család-elleneség mind a jobboldalra jellemző. Vagy mit gondolsz,a 1990ig miért nem voltak melegbárok vagy melegjogi aktivisták Kelet-Európában? Na ugye....

2017. jan. 15. 18:37
 65/101 anonim ***** válasza:
ember a multikulti pont hogy nem olvasztótégely,hisz egy országban nem 1 azaz 1 kultúra lesz tőle,hanem mesterségesen 131 féle.....
2017. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 anonim ***** válasza:
100%

"Hitler volt Európa megmentője,ha nem ölet meg kb. 5.6 milka zsidót,akkor ma sokkal nagyobb baj lenne a közel-keleten."

Nem tisztem védeni, de lehet, hogy igaz, lehet, hogy nem, szerintem nem merít ki semmit. Sokkal nagyobb bajban valószínűleg nem lennének a palesztinok és a közel-keleti országok (legutóbb pár napja gyilkolt meg tucatnyi szíriai katonát a Közel-Kelet egyetlen demokráciája, az Iszlám Állam vereségét látván). Inkább máshol, Európában alakultak volna másként a dolgok, de sokkal rosszabb itt se nagyon lehetne, most is a háttérhatalom uralja Európa nagy részét.

Kérdező, te meg jobboldal-fóbiában szenvedsz. Én a baloldalt utálom hasonlóan, csak nekem igazam van, a baloldal sosem tett itt semmi jót, az országot is ők adósították el. Jobboldaliság, azaz hazafiasság nélkül viszont nem tanácsos politizálni.

2017. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 A kérdező kommentje:

"mert mi van ott? éltünk kint a családdal,mesélj.azt látom hogy a baloldali Obamajom és pajtásai mindent elkövetnek azért hogy egy multikulti borzalom legyen az Államokból..."


1. Olvasztótégely,az van ott...

2. Obama jobboldali.

3. Évtizedek óta egy multikulti az egész,akkor mi a tökömről beszélsz?

2017. jan. 15. 18:42
 68/101 anonim ***** válasza:

igen.mint nemzet.de 1 kultúra volt ott.az amerikai.1965 ben meg multikulti vonalat kezdték...


és mesterségesen viszik a latinókat befele.véletlen se kell nekik asszimilálódni.

2017. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 A kérdező kommentje:

"Kérdező, te meg jobboldal-fóbiában szenvedsz. Én a baloldalt utálom hasonlóan, csak nekem igazam van, a baloldal sosem tett itt semmi jót, az országot is ők adósították el. Jobboldaliság, azaz hazafiasság nélkül viszont nem tanácsos politizálni."


Te tényleg ennyire #### vagy?


Igen,eladósították,ahogy a jobberek is.

Egyébként,válaszold már meg,hogy a jobboldal mióta jelent hazafit? Mert szerintem soha sem jelentette azt. Nacionalizmus,patriotizmus mind baloldali eszmék... mint mondtam az összes forradalmár baloldali,azaz nacionalista,hazafi szellemű volt...

2017. jan. 15. 18:52
 70/101 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól vezette Németországot. 1941-ig mindent jól csinált. De 1941-ben mindent elszúrt a Szovjetunió lerohanásával. Nem hallgatott a tábornokaira, akik bölcsen azt tanácsolták neki, hogy ne indítson az oroszok ellen háborút, ameddig a britek nem kapitulálnak. Hitler azonban nem félt a kétfrontos háborútól, mert meg volt győződve róla, hogy 1 hónap alatt legyőzi a szovjeteket. Továbbá a Szovjetunió ellen vívott háború során többször is hibázott, mert nem hallgatott a tábornokaira, amely hibákért a Wehrmacht sokszor súlyos árat fizetett. De én pl. szívesebben éltem volna a Német Birodalomban 1933-1945. között, mint a mai Magyarországon.
2017. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!