Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Thürmer...

Mi a véleményetek Thürmer Gyula Munkáspártjáról? Szavaztatok már rá valamelyik választáskor?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Azt bírom benne, hogy következetes. Már egy ideje nem hallottam felőle, de valószínűleg ma is ugyanazt a hülyeséget nyomja, mint a rendszerváltáskor. Nem szavaztam rá soha.
2017. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Akármennyire is utálom a szélsőbalt, de azért valamennyire tisztelem, amiért még mindig kiáll az elvei mellett. Legyen az akármilyen is. Legalább ő nem lett hirtelen "nemzeti konzervatív".

A pártjára meg szerintem csak pár idősebb ember szavaz, nosztalgiából.

2017. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Vicces egy alak, nem szavaznék rá. Szerinte ki kellene lépni az EU-ból, NATO-ból és mindenből....de arra nincs terve mi lenne velünk utána. Biztos TSZ-t alapítana és gyárakat ahol 140%-os termelés lenne mint a szocializmusba a vezérünk születésnapjára. Szép is lenne...
2017. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Komolytalan.


Nem, és nem is fogok.

2017. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KecskeShajt újra! ***** válasza:
54%

A parlament pártokkal ellentétben egy megbízható párt megbízható vezetővel. Még mindig több esélyük van kormányt váltani, mint a többi, magát baloldalinak nevező párt.

Igen, rájuk szavaztam a 2014-es választáson.

2017. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fürtös ***** válasza:

Az "általuk" hirdetett kommunista alapeszme (mindenki képessége szerint dolgozzon, és igényei szerint kapjon juttatásokat) nagyon szép, ugyanakkor a jelenlegi rendszer megdöntésére törekszik (ettől tekintjük szélsőségesnek), a kádári társadalmi és politikai berendezkedést szeretné visszaállítani. Az persze kérdés, hogy miután már nincs SZU, kihez csatlakozna, az biztos, hogy az EU-hoz és a NATO-hoz nem.

Szerintem nem kéne tobzódnunk a következetességének dicséretében. Gondoljatok bele, hogy ez így súlytalan pártként milyen könnyű. Ha kapna annyi szavazatot, hogy kénytelen lenne kormányt alakítani akkor vajon mit kezdene a "gyönyörű", ámde megvalósíthatatlan elveivel?

2017. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Juliusz48 ***** válasza:
A gyakorlatban embereken nem könnyű megvalósítani, mert amint lehetne az emberek többségének igénye azonnal a képességei fölé emelkedik (ki ne szeretne a kanári szigeteken nyaralni, ha csak igény kérdése lenne). Ezt hívják irigységnek. Viszont már megvalósult az állatkertben, mert csak mutogatni kell magukat, és bár nem mehetnek ki a ketrecből ezért ellátják őket igényeik szerint. Mindenki döntse el kell-e ez így neki. Izraelben vagy egy szerzetes rendben megvalósult már, mert aki hajlandó egy kibuc vagy kolostor rendjét magára nézve kötelezőnek elfogadni, az életben maradás feltételeit biztosítani fogják számára sok szellemi táplálékkal, de világi dolgokra ne legyen igénye. Thürmer úr ezt próbálná meg létrehozni nagyban, bár az eddigi kísérletek nem hoztak átütő eredményt. Bár már éltem az előzőben, nem kívánnám ismét átélni.
2017. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!