Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok Gémesi György Új...

Mit szóltok Gémesi György Új Kezdet nevű pártjához? Hosszútávon van esély szerintetek, hogy bekerüljön a parlamentbe és alternatívát kínáljon a csalódott jobboldali szavazóknak?

Figyelt kérdés
Én inkább jobbos vagyok, de sem a Fidesszel, sem a Jobbikkal nem tudnék azonosulni! Viszont most egy kicsit felcsillant a remény bennem, lehet h jövőre rájuk szavazok!

2017. márc. 26. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen nagyon pozitívan látom az Új kezdetet.

Nagyon tetszik Gémesi koncepciója, hogy "fedetten" építkezik már egy éve, és már most országos lefedettsége van a pártjának.


Szerintem maga a koncepciója is az egyedüli esélyes, amivel harcolni tud az óriási fideszes médiafölény ellen.


Ez alatt azt értem, hogy a "terepen" kipróbált polgármeserek jelentős politikai tapasztalattal lesznek a jelöltjei. Ezeknek szerintem esélyük van mozgósítani a vidéki kisembereket, akik eddig a legtöbb párt számára elérhetetlenek voltak választóként. De a polgármesterüket ezek az emberek ismerik, hiszen közöttük él, és beszél a nyelvükön és nem központilag kitalált habonypropagandát plakátolnak ki.


Én is hasonló politikai beállítottságú vagyok, mint te, kérdező, úgyhogy nagy valószínűséggel én is az Új Kezdetre fogok szavazni...

2017. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tud valaki linket küldeni az Új Kezdetről?Engem érdekelne valamennyi infó róluk :D
2017. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
itt van: [link]
2017. jún. 24. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekesen hangzik a 12 pontjuk.Parlamentbe meg gondolom bekerülnek.
2017. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gödöllői vagyok, nagyon nem bírom a polgit. a pártját meg mégjobban
2018. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!