Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sztetek 2018-ban mely pártok...

Sztetek 2018-ban mely pártok fognak bejutni a parlamentbe? Van esély arra, hogy új párt is bekerüljön?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lesz bő 1 év múlva, de én nagyjából erre számítok:


Akik biztosan bekerülnek: Fidesz-KDNP, Jobbik, MSZP, DK


Határeset, hogy bekerülnek-e vagy sem:

LMP, Magyar Kétfarkú Kutya Párt


Akik jelenállás szerint biztos kiesnének:

Együtt, PM, MLP


A többi törpepárt még az 1%-ot se fogja elérni, bár véleményem szerint vannak olyanok, akik megérdemelnék, hogy bekerüljenek a parlamentbe.



2017. jan. 8. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Minimális az esély, mert ahhoz 5% kell. Szerintem a fenti 4, az LMP és az Együtt pedig kérdéses, előbbinek azért több az esélye rá.
2017. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen a legfelső négy tuti ,hogy bejut ha külön indul a baloldal.LMP a kérdéses csak,vidéken ismeretlenek ,de a fővárosi liberális szavazók bejuttathatják.
2017. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az MSZP és a DK szerintem együtt fog indulni megint összefogva, kérdéses, hogy a többi "demokratikus ellenzéki" párt is ismét összefog-e, mert ugye Gyurcsány nem akarja Fodorékat az együttmüködésben, az LMP, Együtt-PM Gyurcsányékat nem akarja.
2017. jan. 8. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb ugyanugy latom, ahogy te. Az igazi kerdes inkabb az, hogy a fentiek kozul ki hany szazalekot er majd el. Sajnos nincs szamottevo ellenzek es ez a bo egy ev keves arra, h olyan alakuljon, amin belul nincs szethuzas, ertekelheto politikusokbol all es erdemi programmal rendelkezik.
2017. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sztem kb ez lesz:


Fidesz:~40-45%; Jobbik:~20-25%, MSZP:~10-20%; DK:~5-10%; LMP és MKKP:~4-6%; Együtt:~2,5-4%; PM:~1-2%; Libsik: max 1-1,5%, többiek meg 1>x.

2017. jan. 8. 12:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért az MKKP -t 4-6%-ra tenni elég erős. Az MSZP pedig legalább 15%-ot biztosan el fog érni, Budapesten kb összes körzetet vinni fogja nagyon durván kormány ellenes a helyzet idefent. A többi nagyjából stimmel.
2017. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az MKKP mennyit fog kapni szted?

Mert a legutóbbi népszavazáson az ő biztatásukra a szavazók közel 6%-a érvénytelenül szavazott és azóta egyre népszerübbek, volt egy felmérés, amely 4%-os támogatottságotmutatott ki javukra.

2017. jan. 8. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
A népszavazásból nem lehet következtetéseket levonni,ott sokan átszavaztak rájuk,mert jó bulinak tűnt.Ha lesz igazi tét akkor már nem szavaznak rájuk szerintem.1% alatt.
2017. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KecskeShajt újra! ***** válasza:
A Munkáspárt is egy százaléknál volt a múlt választáson.
2017. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, új párt nem fog bekerülni, valószínűbb, hogy a jelenlegiek se mind.
2017. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!