Mi az a CEU?

Figyelt kérdés
Mindenki erről beszél, de sehol sem írják, hogy mi az.

2017. ápr. 5. 00:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
2017. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Most már semmi.


Eddig Central European University, azaz Közép-Európai Egyetem volt. Amerikai alapítású egyetem ahova nemzetközileg elismert tanárok (pl MIT, Howard meg ilyeneken végzett tanárok) a világ minden tájáról jönnek, hogy a a környék országaiból érkező diákokat tanítsák.

Ha jól tudom, csak fizetősre lehetett rá jelentkezni és csak mesterszakjai vannak. Javarészt társadalmi, gazdasági és politika tudományokkal foglalkozott, és a nemzetközi kapcsolatok miatt sok kurzus angolul futott. A diploma, amit a CEUn végzettek kaptak, nemzetközileg elismert diploma volt, azaz az USAban is érvényes végzettségnek tekintik.


Elnézést, hogy keverem a jelen és a múlt időt, kicsit bezavar a tény, hogy a mai nap elfogadtak egy törvényt ami lényegében megszünteti ezt az egyetemet.

2017. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
A hanyatló nyugat ópiuma. Egy fizetős egyetem ahol az egész világon elismert diplomát kaphatsz de amerikai és tuti hogy Soros pénzeli aztat is. Üldözendő és tiltandó. (I)
2017. ápr. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

"Javarészt társadalmi, gazdasági és politika tudományokkal foglalkozott..."


Írták elöttem. Na ezt a propagandaszöveget most fordítsd le magyarra, mert ahol "genderizmust" tanítanak az nem nevezhető tudománynak. Liberó agymosoda volt és nagyon jól tette a kormány, hogy megfingatta. Jó úton haladunk.

2017. ápr. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
# 4 az az ELTE te balfax
2017. ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
5#, nem csak az ELTE-n tanítanak gendertudományt, hanem az óbudain, a debrecenin stb. De magyarázhatod a 4#-es közmunkásnak, úgyse fogja fel.
2017. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

2004 óta működik Magyarországon ez az egyetem. Kis részben a magyar állam, nagyobb részben a Soros-alapítvány tartja fenn. (Ahogyan az SOS falukat is)

Nem értem, ha eddig nem volt vele semmi baj, akkor miért most lett "osztályellenség"? (A,la Rákosi)

Azt sem, hogy ha ennyire rossz, akkor a Külügy Minisztérium miért fizeti az egyik államtitkárának a tandíját, hogy ott tanulhasson?

2017. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

4-es, az ELTE-n is van ilyen szak, ha jól tudom. Akkor azt is be kell zárni? Eléggé szánalmas, hogy Viktorék ilyen eszközökhöz nyúlnak, pedig pár fideszes - illetve hozzá közeli - személy végzett ott, vagy még jár oda.

Rákosista módszerekkel dolgozik Viktor. Hű marad példaképeihez.

2017. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 aikiboxer ***** válasza:
81%
Central European University, egy New York államban regisztrált nemzetközi egyetem. Magyarország, sőt Közép-Kelet Európa egyetlen világszínvonalú egyeteme. Nem záratják be, csak elüldözik. Féltucat valóban európai város tárt karokkal várja (Bécs, Prága stb. már jelezték, hogy mehetnek oda.)
2017. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Helytartóakadémia.
2017. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!