Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz április 11-én kinyírt...

A Fidesz április 11-én kinyírta önmagát?

Figyelt kérdés

Perge Ottó publicisztikája :


"A Fidesz kudarca biztosra vehető - avagy hazánk sorskérdései a jelenlegi keretek között megoldhatatlanok"


[link]

(máshol nincs meg a cikk)


Beszédes kép : Deutsch-ék a győzelem éjszakáján - tudják mi következik.

[link]


2010. máj. 13. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egy biztos, a cigánykérdést, cigánybűnözést nem tudják megoldani.

Emlékeztető a fideszeseknek: http://www.youtube.com/watch?v=rginr_uk9ug

Olyan ismerős amiket mond...

2010. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

OFF: Megfigyelhető, hogy a Jobbik szimpatizánsai -bár kézzel-lábbal tiltakoznak, ha lenácizzák, lenyilasozzák őket- előszeretettel olvasnak nyilas lapokat...


ON: A Fidesz ha nem is nyírta ki, de ebben a ciklusban jelentősen amortizálni fogja önmagát. De ezt csupán maguknak köszönhetik. Minden áron akarták a kétharmadot, most majd megkapják a számlát is.

2010. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a kurucra gondolsz... Azért megsúgom, hogy liberális lapokat is olvasok. (Index, Stop stb...) Néha még borsonline-t is.
2010. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, és jók a képek és a cikk is. Persze hozzáteszem, hogy én nem a miatt aggódok, hogy mi lesz a FIDESZ-szel, hanem a miatt, hogy ha a FIDESZ kinyírja önmagát, ami amúgy elég sanszos, akkor bizony Magyarországnak is befellegzik, ami nagyobb baj. Én Perge Ottótól függetlenül is évek óta mondom nagyjából ugyanazt, vagyis, hogy a jelenlegi keretek között nincs megoldás.


A nyugdíjtéren nem csak a nyugdíjak kifizethetetlensége a baj, hanem ami már sokkal előbb jelentkezik, a szociális katasztrófa a miatt, hogy pillanatok alatt lesz 1 millió ember, akinek vagy nem lesz nyugdíja, mert feketén dolgozott, vagy 30 ezer Ft nyugdíja lesz, mert minimálbérre volt bejelentve. Hozzáteszem, hogy már ma is rengeteg embernek nincs semmiféle egészségügyi ellátása, mert "potyautasként" kitaszították őket a rendszerből. A cigányság megint csak megoldhatatlan. Lassan 1 millió ember mindenféle jövedelem és mindenféle esély nélkül. Az államadósság szintén kezelhetetlen, visszafizethetetlen. Ha magánemberként nem tudom megcsinálni, hogy hitelekből fizessem a hiteleket, majd erre újabb hitelt vegyek fel, akkor ez állami szinten se megy. Az ország összes jövedelme lassan a kizsákmányoló hitelezőkhöz megy, de minél többet fizetünk, mindig csak még több lesz az adósság.

2010. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom a kurucra gondolsz... "


Konkrétan nem a kurucra gondolok, hanem a másikra (lásd kérdést fent), amelyik deklaráltan nyilas portál.

2010. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Jaj,de szeretem,mikor már előre megjósolják nagy "jövendőmondók",hogy a Fidesz már tuti,hogy elbukta a 4 évet!Tény,hogy az mszp 8 év kudarcát,kinkeserves munka lesz rendbe rakni,de ez egyik pártnak se lenne egyszerű,még a Jobbiknak se...
2010. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

"Jaj,de szeretem,mikor már előre megjósolják nagy "jövendőmondók",hogy a Fidesz már tuti,hogy elbukta a 4 évet!"


Senki sem jövendőmondó, csak spekulálunk. Bocs, ha a vélemény netán érzékenyen érint :)

2010. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:06


Abszolút nem érint érzékenyül,csak nem szeretem ha előre felfestik az ördögöt a falra!Mindenki tudja,hogy nem könnyű sz@rból várat csinálni és nem megy egyik hónapról a másikra a változás,ez a jövő szele még....

2010. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
nem nyírta ki magát, csupán az mszp által hátrahagyott roncsot kell kijavítania, ha sikerül nekik akkor ríszpekt, ha nem akkor nyírta ki magát.
2010. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"A Fidesz április 11-én kinyírta önmagát?"


A jobbikosok vágyálmaiban feltétlenül.


A jobbikosok kétharmada korábban MSZP-s volt. A Fidesz iránti gyűlölet motiválja őket. Azért a Jobbikra szavaztak, mert az MSZP-ben csalódtak, de azt remélik, hogy a zsidócigány fasisztakommunista Orbánsátánt talán a Jobbik még megállíthatja. Ez természetesen naivitás. A mostani jobbikosok nagy része 4 év múlva ismét emeszpés lesz, vagy nagyon csalódott, nem szavazó exjobbikos.

2010. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!