Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki magyarnak tartja magát,...

Aki magyarnak tartja magát, miért szapulja a magyarokat? Ezzel önmagát minősíti. Miért divat a hazánkat ócsárolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Jó kérdés! Aki nagy magyarnak tartja magát, miért hazaárulózik, és miért akarja elkergetni Magyarországról azon honfitársait, akik nem az ő pártjával szimpatizálnak?
2011. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ milyen értelemben ócsárolja. Mert ha az mondja, hogy büdösek meg parasztok akkor azt elítélem. Aki azt mondja, hogy a magyar az egyik legpesszimistább nép azzal egyetértek.

A másik ha az országot (gazdaságilag) szidja. Ha azt mondják, hogy itt élni már marhaság annak igaza van. Ez nem drága ország a többihez képest. AZ árak hasonlóak. Viszont a fizetések töredék. Az egészségügy is már egy vicc.

2011. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem a magyarokat szapulják,csak a hazánkban uralkodó állapotokat. A pártok,politikusok szidása nem azonos a haza szidásával.

Ahogy az sem az országot szidja,akinek nem talál munkát,vagy nem tud megélni a jövedelméből.

Az igazság leírása,elmondása nem szidalmazás.

2011. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm az USA-ban szülte az első gyerekét, éttermi kaja, luxus körülmények.Másnap hazaküldték. Senki nem segített neki. De a kórházban sem. Másodikat és harmadikat itthon szülte. S azt mondta, hogy soha nem szeretne Amerikában szülni, mert itthon jobb. Hiába rosszabbak a körülmények, s szívesen lemond az étteremben megrendelt ételről. Itt segítenek, nem küldenek azonnal haza, s a védőnő s a doki megy, ha hazamentél.
2011. jún. 30. 21:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyet értek a válaszaitokkal. De a gyik-en olvastam, hogy írígyek, másnak rosszat akaró.... nép a magyar. Én nem ezt tapasztalom. Nekem sokat segítettek, s ha én normális vagyok, hozzám is így viszonyulnak.
2011. jún. 30. 21:13
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Vannak segítőkész emberek,de kevesen. Egy ismerősöm Amerikában él már évek óta. Sok a környezetében a magyar. A legtöbb nem segít a honfitársainak,inkább egy kanál vízben megfojtaná,ha előnye származik belőle.
2011. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Mindenhol van olyan, hogy védőnő. De a legtöbb országban a gyes csak max 6 hónapig. Viszont nálunk 3 év. Mert itthon senki nem akar visszamenni dolgozni a fizetés miatt, de nem biztos, hogy visszaveszik őket. Viszont az USA-ban az van, hogyha 6 hónap után nem mész vissza akkor nem kapsz utána pénzt de megmarad a munkád.
2011. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mikor hat hónapos volt a gyerekem, elgondolkodtam, hogy ha az USA-ban élnék le kéne passzolnom szegénykét. S rosszul lettem a gondolatára. Hát inkább az itthoni szegénység.
2011. jún. 30. 21:24
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

"Vannak segítőkész emberek,de kevesen. Egy ismerősöm Amerikában él már évek óta. Sok a környezetében a magyar. A legtöbb nem segít a honfitársainak,inkább egy kanál vízben megfojtaná,ha előnye származik belőle."


De amerikában nem magyarok vannak, akik oda kivándoroltak az egy sem magyar. Ha azok lennének itthon maradtak volna. Itthon meg nem is tapasztalsz ilyet, itt mindenki kedves és segítőkész.

2011. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

21.40. Miért ne lenne magyar,aki külföldön dolgozik? Ha itthon nem kapott munkát,és ott jobban él,sőt,segíteni tudja az itthoni gyerekeit is,akkor mi kifogásod ellene?

Az pedig csak mese,hogy itthon mindenki udvarias és segítőkész. A többség,sajna nem az.

2011. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!