Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem kaptam Nemzeti...

Miért nem kaptam Nemzeti Konzultációs levelet?

Figyelt kérdés
Nem mintha kitöltöttem volna, valószínűleg a szemetesben landolt volna összetépve. Engem az idegesît, hogy azokat is a "visszaküldöttek" közé veszi a kormány, akik nem kaptak. Mondjuk a környezetemben senki sem kapott. Valahogy figyelik ki küldi vissza, és csak azok kapnak legközelebb? :D Mondjuk nem hiányzik, csak felmerült bennem :D :D

2017. ápr. 19. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Eddig mindig visszaküldtem, akkor most ezek alapján kapnom kellett volna. De most én sem kaptam. Szerintem megérezték, én sem akartam visszaküldeni, szívesen elolvastam volna.
2017. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Orbánék listáznak, mindenki neve mellett van egy szám ha az a szám nagy akkor orbán hívő a delikvens, ha az a szám kicsi akkor nem szinpatizál orbánákkal, ez az úgynevezett Kubatov lista amit a törvény szerint nemlehetne használni de orbánéknak nem ez az egyetlen olyan akármije amit nemlehetne törvényesen alkalmazni és mégis alkalmazzák.

Megfigyelnek fenyegetnek zsarolnak lopnak csalnak hazudnak, ez az Orbán illiberális áll demokráciája.

2017. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Tessék: [link] Bár elég furán van megfogalmazva, akárhogy válaszolsz, nekik teszel jót (nem mintha valaki elolvasná :D)


#2 Köszi a választ!

2017. ápr. 19. 15:47
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A hírekben azt mondták, hogy eddig a kérdőívek 1/3- át postázták. Szóval, nyugi, nem maradtál még le semmiről...
2017. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sose küldtem még vissza egyiket se, de már megkaptam a mostanit. Szerintem te is meg fogod, csak később.
2017. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Vagy már korábban Kubatov-listára kerültél.
2017. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Minden elképzelhető 😄😄
2017. ápr. 19. 18:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Felénk a héten hozták, a postásunk inkább kivette a szabadságát a hétre és a helyettesítő postás szívta meg ennek a kézbesítését.:D Gondolhatod hogy imádta szakadó esőben és hóban hordani a postás egyesével, kicsit megsajnáltam.
2017. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vazul1972 ***** válasza:
80%
Biztosan rossz voltál, ezért nem érdemled meg.
2017. ápr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok!

1. válaszomban írtam, hogy én sem kaptam még, de nem is akarom visszaküldeni, csak kíváncsi lennék rá!

2. Ma már mindenki tudja, hogy ami linket beraktál, és el kezded kitölteni, onnét Putyinhoz mennek az adataid.


Miért ajálgatod kitöltésre, amikor írtam, hogy nem akarom kitölteni és vissza küldeni???


3. A Tv azt harsogja, hogy keveslik a visszaérkezett leveleket, pedig már mindenhova kipostázták???


Sok az ellentmondás, sok a kérdőjel. Arra azért kíváncsi leszek, hogy ezek majd meglehet, hogy mindezek ellenére szinte 100 %-os pozitív eredmény lesz??? Hogy már esetleg az összeszámolásnak is a végén járnak??? :)))

2017. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!