Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarországon miért sokkal...

Magyarországon miért sokkal népszerűbb az illiberális politika, mint a liberális?

Figyelt kérdés

Magyarországon a két(-három) legnépszerűbb párt a Fidesz-KDNP és a Jobbik, a választók 2/3-a őket támogatja.


Az egykor második számú politikai erő, az SZDSZ már teljesen el is tűnt, utódja a Magyar Liberális Párt/Liberálisok támogatottsága is 1% alatti lehet. Az újabb zöld-liberális LMP is csak 5-6%-on áll, nem tud előrébb lépni.



2017. máj. 17. 21:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
60%

Mert ha vitya azt mondaná a liberálisokra, hogy kannibálok, akkor van az a 1,5 milliós elmebeteg réteg, aki ezt is beszopná neki.


Lásd néhány előttem válaszoló :-D

2017. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
13%

"Privátban kaptam. Nem ott tettem fel a kérdést, így a válasz is ide tartozik "


Milyen fura, hogy most nem másolja ki 72%, hogy mit privátozott.

Újabb liberális kettős mérce, csúsztatás.

Egyébként privátban kénytelen volt elismerni, hogy nekem van igazam.

Van még kérdés, hogy miért nem népszerű a liberalizmus?

Csúsztatásokra senki nem kíváncsi.

2017. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem a magyarok fejletlen érzelemvilágával, meg a feministák butaságaival van baj. Az a helyzet h a liberalizmus a jólét után következik. De, hogy legyünk úgy toleránsak és demokraták és humánusak h közben korog a gyomrunk, meg kopogtat a behajtó?
2017. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%

#23


De, pontosan a magyarok érzelemvilágával van probléma. Hogy abból hogy fog jólét fakadni szerinted, hogy csinálunk ide egy diktatúrát és akkor minden és mindenki a fideszes slepp kezébe kerül Magyarországon és nekik dolgozhat lényegében jobbágyként, azt nem értem.

Pontosan demokrácia kellene és egyenlőség, hogy az egyik ne 100 ezret keressen havonta, miközben a másik 100 milliárddal lesz gazdagabb egy évben, ráadásul olyan alapon, hogy a kormány odaadja neki a havi 100 ezret keresők leadózott pénzéből.

2017. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22%
#24, hát a liberális demokráciából sem fog jólét fakadni. 2010ig lényegében az volt, aztán kaptunk e nyugati béreket? Mindenki egyenlő volt mindenkivel? Nem.
2017. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

22es, örülök, hogy személyem alapján általános következtetéseket tudsz levonni a liberálisokról...

Már csak azt szeretném tudni (amit privátban is kérdeztem, hiába), hogy honnan a fszból szedted, hogy én liberális vagyok? :D

2017. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek ne, ne fárassz a hülyeségeiddel.
2017. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval ha én nem válaszolok (egy fel sem tett kérdésre), az a libsik kettős mércéja, ha meg te nem válaszolsz (egy olyan kérdésre, ami mondjuk az egész érvelésed alapja), akkor én fárasztalak a hülyeségeimmel. Értem. Na, ez a kettős mérce:D Te libsi:D
2017. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Amikor a nok bajnokai a sved feministak hijabot viselnek mintegy onmaguk ideologiajat szembe kopve"


Nem veszed észre a lejáratást, ami a liberalizmus ellen megy? Sikerült is nekik, mert egyre radikalizálódik a világ!

2017. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%
Tudjátok, egy országban a gonoszságot és a rosszindulatot semmilyen diktatúra és szélsőséges nézet nem fogja tudni eltörölni. Akarhatsz diktatúrát, akarhatsz szélsőséges nézeteket, de annak csak az lesz az eredménye, hogy minden ugyanolyan szar marad, csak még az ország határait is lezárják, hogy ki már ne lehessen menni, és minden korlátozva lesz. De ami szar, az nem fog megjavulni! Aki lop, az ugyanúgy lopni fog! Aki gonosz, az ugyanúgy gonosz marad!
2017. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!