Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktoron kívül kit...

Orbán Viktoron kívül kit tartanátok alkalmasnak a Fideszből a miniszterelnöki tisztség betöltésére?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, rajta kívül két olyan egyéniség van jelenleg a pártban, aki minden szempontból megfelelő lenne, az egyik Navracsics Tibor, a másik Kósa Lajos. Ugyanakkor a jövő emberének Rogán Antalt tartom, jelenleg viszont még nem elég tapasztalt. Kövér László "fura" megjelenése, beszédstílusa miatt nem lenne jó választás. Varga Mihály remek szakember, ám politikai küzdelmekhez kissé szürke a stílusa. Szerintetek?
2010. máj. 18. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kósa Lajos
2010. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én ennek ellenére Varga Mihályt tartom erre alkalmasnak.

Nagyon hiányzik ugyanis a visszafogottság a politikai életből.

2010. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Habár soha nem voltam Fideszes, de Rogán és Kósa benne van a normális magyar politikusok TOP5-jében. Vagy TOP3-ban. Szívem szerint annak örülnék a legjobban, ha Kósa lenne miniszterelnök, ROgán meg főpolgármester.
2010. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Orbánt sem,és mást sem a Fideszből.(Igaz,hogy más pártból sem).De ha mindenáron a Fideszből kellene választani,akkor talán Kósa.
2010. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is Kósára szavazok, ő az, akinek láttam a munkáját Debrecenben, rengeteget fejlődött a keze alatt a város, alkalmas lenne a miniszteri posztra.
2010. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én se vagyok fideszes, de azért Varga Mihály szerintem a legnormálisabb a pártban.

Az előző Fidesz kormány idején ő volt a pénzügyminiszter, és egész jól csinálta.

Nálunk a területi képviselő, és hát nem panaszkodok, csinálja a dolgát. Minden kis helyi ünnepségen ott van, szóval elég aktív ember.

2010. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább Kósa Lajos.(Orbán amúgy nem volt és nem is lesz jó miniszterelnök, és az a gáz hogy 8 év ellenzékiség alatt nem bírtak normálisabb embert felépíteni, nyilván ha csak a győzelem volt a cél, az mszp elqrása miatt bárkivel nyertek volna, szal az sem jó érv hogy Orbánnal tudtak nyerni)
2010. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rogán Antaltól pedig Isten óvjon...
2010. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kubatov ot



mert van listája :D

2010. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Fideszböl senkit, talán Szita Károlyt.
2010. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!