Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha te is politikus lennél...

Ha te is politikus lennél ugyanúgy lopnál?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszok legyenek.

2017. júl. 11. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert igazából, sohasem vágytam például se nagy házra, se kocsira, se rendszeres külföldi nyaralásokra, stb. Persze, az ilyesmi igazából csak akkor derül ki, ha az ember abba az élethelyzetbe kerül.
2017. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Őszintén? Én nem mennék olyan messzire, mint az előttem szólók. Egy igazi politikusnak nem a pénz a fontos, hanem az, hogy politikailag helyt álljon bárhol. Ha én politikus lennél már Magyarország nem olyan lenne, mint most. Végre kellene egy olyan ember, aki tudná mit kell tenni és nem a pénz mámorító illata érdekelné, hanem az, hogy mi van a néppel és, hogy a nép mit akar. A lopásnak nincs semmi értelme. Én azt mondom az életben nyugodtabb lesz a lelkiismereted (már, ha van), ha nem lopod el azt, ami nem a te saját kereseted, hanem más célokra (például a közpénz) kellene felhasználni. Mi az, amit Magyarországon javítani kéne: oktatás, egészségügy, a kivándorlás és a bérek.
2017. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért lopnék? Egy politikus alsó hangon milliókat keres havonta.
2019. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!