Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz tekinthető bűnszervez...

A Fidesz tekinthető bűnszervezetnek?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mikortól lenne annak tekinthető?

2017. márc. 30. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Politikai pártnak tekinthető. Jelenleg kormánypártnak.
2017. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A bűnszervezet nevében is benne van az, hogy bűn. Márpedig a parlament munkája az, hogy meghatározzák többek közt a bűn fogalmát a törvények módosításával, így ha jól csinálják, akkor akármit meg tudnak csinálni anélkül, hogy hivatalosan bűnszervezetnek tekintenénk őket.
2017. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy tekintheted annak.

És attól az lesz?


Ha én anyukádat örömlánynak tekintem az lesz?

2017. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Léteznek elméletek miszerint a politika a legnagyobb bűnszervezet és arra hozza a törvényeket,hogy a gyengébb,rivális bünözőket,bünszervezeteket kordában tarthassa. Nem vagyok összeesküvés elmélet hívő,de ha jobban belegondolsz van benne valami :)
2017. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom tekinthető e annak, én minden esetre biztosan és tántoríthatatlanul annak tekintem már 6. éve. Szerintem maffiás Tóni, akit mostanában eléggé a kispadra ültettek, tökéletesen reprezentálja a pártot magát.
2017. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

És íg megy ez:


[link]

2017. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Meg így:

[link]

2017. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán, mivel a törvények "magukra szabásával", könnyedén orvosolhatják ezt a problémát.
2017. ápr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

A legőrültebb bűnszervezet!

Nem is "kormánypárt".

Pacsizik az orosz maffia nagyhatalommal, törvényt kedvük szerint, a javukra módosítják, hogy legalizálják a Fideszen belüli korrupciót.

Az Uniós forrásokat nem arra költik, amire kéne!

Súlyos száz- és ezermilliárdok landolnak a szomszédos országokba (Szlovákia, Ukrajna, Románia, Szerbia).

Kisvasút bővítésre, úszó vb-reig bezzeg van pénz!

Normális oktatásra, egészségügyre, szociális hálóra meg nincs?

A kormány a civil szervezeteket és egyetemeket vegzál, utóbbit azért, mert nem "nemzethy" és mert "Soros Györgytől valók"...

Pökhendi, cinikushogy, képmutató, álkeresztény tömeggyilkos Orbán!

Nekem ez a véleményem.

Itt már semmisem sem a valóságon és a tényeken alapul, hanem a hazugság, manipuláció, ferdítés, figyelemelterelés, önfényezés és a másik lejáratása vette át az irányítást, na meg a napi agymosás!

Isten hozott a "Magyarországnak" nevezett autoritárius diktatúrában, ahol csak azt szabad, amit a vezető mond és nincsa helye lázadni a Fidesz ellen!

Szabad, Demokratikus Magyar Köztársaság, mint olyan, megszűnt létezni!

2017. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* úszó vb-re
2017. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!