Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem adunk ultimátumot...

Miért nem adunk ultimátumot mi is az Európai Bizottságnak, hogy ha köt. Szegési eljárást indítanak mert védjük kötelességből a határt akkor rájuk is ereszthetjük azokat akiket ennyire nem szabad feltartóztatnunk?

Figyelt kérdés
Mert ugye azt a kormány se gondolja komolyan, hogy ha ezért irdatlan összegekre büntetnének meg minket, akkor a nép ne azt választaná, hogy inkább engedjük a nyugatra rá ezt a sok jalomallahot, mint hogy még a magyarok fizessenek egy valag pénzt azért, hogy mi védjük meg őket tőlük?! Nyugtassatok meg, hogy azért lesz annyi esze Orbán Viktornak hogy rájuk engedjük a menekülteket ha sarokba szorítanak minket?! Legyen nemzeti konzultáció, én és a többség támogatjuk, hogy inkább eresszük rájuk mint hogy fizessünk! Nem megy olyan jól azért...!

2017. júl. 13. 16:28
 1/10 szántóvető ***** válasza:
42%
"védjük kötelességből a határt"-tehát szerinted eljön a migráns szíriából majd a Magyar kerítés megállítja úgyhogy hazaindul.mi a saját határunkat védjük a sáskajárástól.az eu nevű pénzcsapot meg jobb békén hagyni mert még elzárják és jön az éhenhalás.
2017. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

És melyik menekültet akarod rájuk engedni? Bár a kormány előszöretettel harsogja hogy migránsok milliárdjai jönnek, de a valóság az, hogy átlagosan havonta kevesebb mint 100 menekült próbál idejönni. Ezek a rendőrségtől származó, hivatalos adatok: [link]

Vagy arra a többezerre gondolsz, akiket vonattal szállítottak a mi pénzünkből Ausztriába, akik már rég Angliában, Franciaországban, Németországban, Ausztriában vagy a skandináv országokban vannak? Ohh tényleg. Visszahívjuk őket hogy aztán rájuk küldjük.

De tudod mit? Ennyi erővel csesszünk ki velük, bontsuk le a mi pénzünkből épített kerítést, aztán hadd menjen aki akar ( mert hát akkor nem lesz védve a határ és bárki jöhet - mehet ). Vagy ismét úgy akarsz kicseszni velük, hogy a mi pénzünkön odaszállítjuk őket? Kérlek mesélj még.

2017. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ezt most kérdező te komolyan elhiszed? Mármint, hogy a magyar kerítés bárkit is kint tartott az EU-ból?


Rémisztően sikeres a fideszes agymosás, meg a tájékozatlanság, és ha ez a kettő találkozik, Isten irgalmazzon.

2017. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező.


A határt nem mi védjük hanem a makedónok. Ott van a fő határkerítés.

A mi kerítésünk csak kb a 3. védelmi vonal. Lebontjuk és senkit nem fog érdekelni, a migránsok meg nem jutnak tovább Makedónián.

2017. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert összefosná magát az egész bizottság.
2017. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom... én azt látom hogy mi volt a keleti pályaudvaron meg most nincs semmi olyan mint ami akkor volt amikor nem volt kerítés. Nekem ez a mérvadó, hogy akkor mennyi volt itt meg most mennyi nincs. Az összes többit azért kár a tv-ből nézni mert igenis a tapasztalat ez. Hogy nincs migráns a városok főutcáin ellenben a nyugati nagyvárosokba hordák járkálnak este ki se mernek menni az emberek..! Csak nem látjátok mert ti nem jártok nyugaton. Onnan már szívesen mennek bárhová az ottlakók, csak az ottani média ku__ssol erről, hogy a lakosságnak mennyire elege van ott is. Csak ugye, ők se olyan ostobák mint hogy a magyarok se, hogy csak úgy odaadják a gyeplőt olyannak mint ha itt az mszp-nek adnák. Azt azért nem! MÉg ha sok is a Merkel Migráns.
2017. júl. 13. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Te kérdező mennyit lehet ilyen fizetett trollként keresni? vagy magadtól vagy ilyen sötét?
2017. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
7! Régebben írtam már, de tény, mostanra eljutottunk oda, hogy a hitfű fideszes kérdése meg a trollkérdések között gyakorlatilag nem lehet különbséget tenni. Ami nagyon ijesztő, mert a troll tudja, hogy hergeli a válaszolókat, és élvezi, a fideszes meg nem érti, hogy miért haragszanak rá, és megsértődik, hogy a libsik milyen ostobák és agresszívek vele.
2017. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szántóvető ***** válasza:
78%
8-as ne csodálkozz,olyan agymosás ömlik a médiából amely agyilag torzszülötteket hoz létre százezrével.a legjobb ha az ember védekezésképpen külföldre költözik mert nem jó egy ilyen embertömegben elvegyülni.ártalmas a testre és lélekre egyaránt.
2017. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Először én is azt hittem, hogy troll kérdés, mert igaz csak nem lehet, de hogy válaszoljak is:

"én azt látom hogy mi volt a keleti pályaudvaron meg most nincs semmi olyan"


Persze, milyen érdekes, hogy abban az évben a viktor már hónapokkal korábban hangoztatta, hogy jönnek a migránsok, pontosan tudta, mégsem csinált semmit, plakátolt meg hangulatot keltett.


Tényleg, emlékeztek rá? :D

Kiplakátolta, hogy nem vehetik el a magyar emberek munkáját :D, ez ám a védekezés, mindezt magyarul, mégis kinek akart üzenni mindezzel?


A pályaudvari vergődés egy hatalmas nagy blöff volt, a viktor részéről ezt azért lássuk be.

Ha jól emlékszem nem engedte őket tovább menni, és akkor mindenki egyenes adásban nézhette, milyen szörnyűségesek a migránsok, akik nyílván elég jól lezüllesztették a helyet, de ez semmi másról nem szólt, mint hogy kirakta őket a kirakatba, aztán mikor kellő média beszámolt róla, utána ez már bőven elég muníció volt neki, hogy állandóan ezekre a szerencsétlenekre hivatkozzon.


És lám milyen jól működik is.


Hisz mindannyian láttuk milyen szörnyűséges volt ott a pályaudvaron nem? Hát akarjuk mi ezt újra?


Nagy játékos ez a viktor lássuk be, pedig kezelhette volna teljesen máshogy is a helyzetet.


Jó előre tudta, mégis csak riogatni tudott adófizetői pénzből, miért nem erősítette meg akkor korábban a határvédelmet?


Ha annyira zavarták a migránsok miért nem engedte őket tovább vonattal?

Hát pontosan azért, mert úgy kellett neki ez az egész mint egy falat kenyér, és lám be is vált.

Nem számít mennyire alkalmatlan, mert megvéd minket a migráncsoktól.

2017. júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!