Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok? Kedden a...

Mit gondoltok? Kedden a felcsúti kisvasúton egymás hegyén-hátán fognak utazni a vidám kopaszok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
vicces lenne
2017. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

A fizetett tapsolok szivesen beulnek majd egy-ket fizetett kisvonatozasra is.

Valahogy fel kene hivni a figyelmet az EU ellenoroknek arra, hogy ellenorizzek a megnyitas ota rogzitett utasforgalmat, ne csak vonatozgassanak.

2017. szept. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha jó pénzt fizetnek érte utazgatnék én is az nap. Jobb mint a napszám
2017. szept. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Ez komoly? A Fidesz tényleg képes lenne ilyen bérutazókkal égetni magát? Ez már nekik is túl ciki lenne. Szerintem ennél a pontnál már bele kell törődniük, hogy a nyilvánvaló mutyit kár szépíteni.
2017. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"vidám kopaszok" az most mi akar lenni? Én kopasz vagyok (nem, nem azért, mert az a menő, és letaroltattam a fejemet, sajnos negyven éves koromra elköszönt a hajam nagy része), szóval én kopasz vagyok, de kikérem magamnak az általánosítást!

A kopaszság nem fideszesség, ne legyünk már hülyék, kérem!

2017. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

ma 08:41


Persze, de az emberekben óhatatlanul kialakul a kép, mikor minden létező helyzetben beveti őket Kubatov, legyen szó rendezvényről vagy népszavazásról. De nyilván senki nem gondolja, hogy akkor most az összes kopasz fejű illető fideszes.

2017. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Persze, de az emberekben óhatatlanul kialakul a kép, mikor minden létező helyzetben beveti őket Kubatov, legyen szó rendezvényről vagy népszavazásról. D"


Hagyjuk már ezt a hülyeséget, már az első ilyen ügynél kopaszoztak.

2017. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már készülnek a vizitre:


[link]

2017. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kedves #5! ha ugy érzed személyedet érte sérelem. Rajtad kivül minden válaszolo értette, hogy nem a hajtalanságrol volt szo. Ha te nem, nem biztos, hogy a kérdésben volt a hiba (szerintem).
2017. szept. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!