Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Volt aki azt hitte hogy a...

Volt aki azt hitte hogy a fidesz 2010-ben reklámozott pontja, a "magyar nagytőkés osztály kiépítése" tisztességes lesz?

Figyelt kérdés

Elméletben ez úgy nézne ki hogy pályázatokat írnak ki kis- és középvállalkozásoknak, akik ezeket megnyerve fejlesztenek, újítanak, ezáltal munkahelyek teremtődnek, még többet termelnek, újítanak, így a kisvállalkozásból középvállalkozás lesz, a középből pedig nagy. A sok vállalat pedig munkahelyeket, magyar termékeket és a verseny miatt ( szükség van a munkaerőre ) normális fizetést fog biztosítani, a vállalkozók pedig nyernek, ezáltal saját tőkés osztályunk alakul ki. Szépen hangzik.

Én azok közé tartoztam akik tisztában voltak a magyar politikával: pontosan tudtam hogy a haveri kör fogja kapni a pénzt. Bevallom, nem érdekelt úgy gondoltam hogy az MSZP-nél nem lehet rosszabb, korrupció mindenhol, még külföldön is van ( "szakmai ártalom" ), így ha pár milliárd jut a haveroknak, de cserébe fejlődünk, megéri. ( Tévedtem, nem számítottam ekkora mértékű korrupcióra, természetesen '14-ben már nem rájuk szavaztam. )

De a kérdés: volt aki azt hitte hogy ez majd tisztességesen megy végbe?


2017. okt. 12. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Állami beruházás=lopás. Az állam maradjon meg a rendőrségnél, katonaságnál, meg még pár hasonlónál. Ha egy építkezést az állam finanszíroz, az 90%-ban lopás, 10%-ban pedig egy olyan építkezés, amire nem volt szükség, különben létrejött volna magától is.
2017. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel teljesen..
2017. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akinek a fideszről a tisztesség, becsület, jóakarat, jut eszébe tudnám ajánlani neki az elmeorvosokat, csak ahhoz egészségügy is kéne azt meg szétlopta a fidesz


"Dülledt szemek, csúzli száj

Talán ez volt, ami hatott rám

Mikor hallgattam a szívemre

és nem szavaztam a Fideszre.


10 éve láttam először,

A Hősök terén egy tetőről

De hiába másztam magasra,

Mert egy kiscserkész eltakarta!


Hallottam róla, hogy messiás

Nem olyan mint az a pufajkás

Nem iszik, focizik jó gyerek,

Csak a Tamással él nemi életet!"


Ez 17 éve íródott, már akkor is nyilvánvaló volt hogy ez a ragály amit egy elmebeteg irányít katasztrófába sodorhatja az országot amennyiben hatalmat kap, ez a 3. fidesz kormány és minden kormányzásuk végén egyedül a pénz tűnt el a gondok pedig nőttek, jó eséllyel a 4. fidesz rezsimet nem éli túl az ország, maradnak az öregek és a kissebbség a többi meg vagy menekül amíg lehet vagy felköti a lámpavasra a tolvajokat.

2017. okt. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!