Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki megtudja szorongatni a...

Valaki megtudja szorongatni a Fideszt 2018-ban?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját maga!
2017. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Majd én megszorongatom :]
2017. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Mi szavazók elég rendesen meg tudnánk szorongatni ;)
2017. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem valoszinu. Van az orszagban 2 millio primitiv gyoker, akik a fideszre szavaznak es el is mennek szavazni.


Csak azt nem ertem a tobbiek miert nem mennek.

2017. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Sajnos nem lesz senki szerintem, pedig jó volna. Tényleg sok primitív ember megy szavazni, nagy a túlerő. Ha mindenki elmenne, simán elérhetnénk a célunkat. Csak tudnám mi olyan nehéz egy szavazásban. Sajnos én még nem mehetek, csak 16 vagyok, szóval figyelem az eseményeket és reménykedem.
2017. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

"Csak azt nem ertem a tobbiek miert nem mennek."


Mert nincs kire. Minek szavazzanak az emberek a törpepártokra? Felsorolni sem lehet annyian vannak, és semmi különbséget nem látni köztük. A rájuk leadott szavazatok annyit érnek mintha valaki el sem menne szavazni.

2017. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

"A rájuk leadott szavazatok annyit érnek mintha valaki el sem menne szavazni."


A jó öreg magyar mentalitás. Hiába na, a demokráciához még érnie kell az országnak.

2017. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A jó öreg magyar mentalitás. Hiába na, a demokráciához még érnie kell az országnak."


Hány baloldali párt van most? 10 db kb? Én legalábbis nem tudom felsorolni, annyian vannak. Ha az összes baloldali szavazó elmenne, és szavazna, akkor mindegyik párt kapna maximum 5%-ot, ami arra elég hogy bekerüljenek a parlamentbe, de másra nem, mivel egyik sem akar összefogni a másikkal. A fideszre meg elmegy szavazni az összes fideszes, és lazán meg lesz a többség. Ezt nem bírjátok felfogni itt, hogy amíg ennyi törpe nevenincs zsebpártban, addig a fidesz marad! Ha majd a 10-ből 9 elbukik, nem kerül be a parlamentbe, 1 megmarad, megszerzi a fideszt leváltani akarók figyelmét, és a támogatását, nah majd akkor lesz értelme ilyen kérdést kiírni.

2017. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Olyan ez, mint egy csata, amiben az egyik oldalon vagy egy 5000 fős egyesített sereg (Fidesz), a másik oldalon meg néhány 500 fős kis csoport (baloldali pártok). Ha a kis csoportok egyesével, külön-külön támadják meg a nagy sereget, simán leverik őket a túlerő miatt. Ha egyesülnének, és ők is összeállnának egy 5000 fős nagy sereggé akkor lenne esélyük. Nah de ez nem fog bekövetkezni.
2017. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha az összes baloldali szavazó elmenne, és szavazna, akkor mindegyik párt kapna maximum 5%-ot"


És mégis mi a bánatért szavazna az baloldali szavazóbázis egyenlő mértékben minden baloldali pártra? Az MSZP süllyedő hajó, a DK sosem volt több Gyurcsány-hívek gyülekezeténél, az együtt/pm/liberálisok pedig csak a 2014-es összefogás miatt kerültek egyáltalán fel a radarra, és annak híján 2018-ban távoznak is, alig tudnak 1-1%-ot megszólítani. Szóval az a nagy baloldali töredezettség az 4 párt, (ami egy demokráciában egészséges) és ebből 2 egy értelmes baloldali szavazónak felejtős, azoknak a maradék szavazóbázisa pedig nem sokára el fog tűnni, utánuk meg jöhet a fideszé.


Ezt kéne már fel fogni, hogy nem mident a következő választásra kell feltenni, az elveket meg feláldozni a kormányváltás oltárán.

És nem csak a másik párttól lehet ám lopni a szavazatokat vagy éppen összeborulni vele (gyakran ezzel még szavazatokat veszítve), hanem lehet ám megszólítani azt a szolid 40%-át a választóknak amelyik baszik elmenni szavazni, mert undorodik a politikától.

2017. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!