Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Ha csak Fidesz-KDN...

Jobbikosok! Ha csak Fidesz-KDNP vagy MSZP-DK kormányzás közül lehetne választani, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 19:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg az elsőt választanák.


Én nem vagyok jobbik-szavazó, de a maszopdegenerált koalícióra nem szavaznék.

2017. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%

egyiket se


Pont azért vagyok jobbik szavazó mert sem a fideszesexkisz sem a kdmpexkisz sem az mszpexkiszre nem vagyok kíváncsi,

dk külön téma mert azok meg nevetségesek

2017. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem szavaznék.
2017. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem szavaznék, ha muszáj lenne, Fidesz, hiszen egyértelműen kevésbé rossz.
2017. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

"A fidesz a kevésbé rossz"


Te mondd mit ittál öreg, én is olyat akarok

2017. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%
Én elmúltam 20, tapasztaltam már 2002-ben is.
2017. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
23%
Mesélj...
2017. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
46%
A fidesznél bármi jobb. Én nem vagyok se balos, se jobbos, se libsi, se illibsi, ezek csak megosztásra valók ezer éve. A fidesz óriási orosz befolyás alatt van és Orbán egyértelműen a putyini és erdogani demokráciának csúfolt diktatúrát akarja itt megvalósítani, de minimum autokráciát. A tény, hogy Orbán nagy példaképe Erdogan és hogy kijelentette, hogy a török és orosz illiberális állam a követendő példa, egyértelmű jelzés arra, hogy mi készül. Még csak nem is titlkolja. És a fidesz birkák ezt engedik pusztán azért, mert Orbán 'mégvédi' őket a nem létező migránsveszélytől.
2017. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
14%

Hülye a kérdés: nem állhat elő ilyen a valóságban!

Mindkét oldalon mindkét gittegylet megcáfolhatatlanul bebizonyította, hogy alkalmatlan a tisztességes kormányzásra!

A kis-pártok és a Jobbik maradéktalan összefogása új és biztató perspektívákat jelenthetnek (a Momentummal együtt persze!)

2017. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
48%
A lényeg az életszínvonal, a kormányzat tisztessége, hogy mennyiben képviseli az ország érdekét, és bár a Fidesz-kormány is elfogadhatatlan, az MSZP még rosszabb volt. Majdnem államcsőd lett 6 év áldásos tevékenységük után... Vezetőik kommunista besúgók, KISZ-főtitkárok, III/3-asok voltak. A kis pártok, az LMP, a Momentum ugyanaz a mainstream, belvárosi elit, mint a Fidesz és az MSZP-DK. A Momentum aztán pláne, de ilyen a PM és az Együtt is.
2017. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!