Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik: Itt a vége?

Jobbik: Itt a vége?

Figyelt kérdés

Ezzel a címmel jelent meg tudósítás Volner János sajtótájékoztatójáról. Én is láttam erről beszámolót az ATV-ben, ahol Volner elég drámainak tűnt. Az Állami Számvevőszék ma közölte, hogy 330 millió forintos tiltott finanszírozással vádolja a Jobbikot. Ha az erre eső 660 milliós bírságot valóban be kell fizetniük, anyagilag ellehetetlenülnek és Volner szerint kérdésessé válik a 18-as választáson való indulásuk is. Mindez szerinte Jobbik betiltásának és a felszámolásának a kezdete.


[link]



2017. dec. 6. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Soros majd kisegíti őket, ha jó üzletnek látja. Csak le kell tenniük a halálig tartó hűségesküt, ami Vonának semmi. Már edzésben van.
2017. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Kíváncsi vagyok mi lesz itt még a választásokig. Van egy érzésem hogy ez még csak a kezdet.
2017. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

"Volner szerint kérdésessé válik a 18-as választáson való indulásuk is. "


LOL. Ennek inkább az indítható jelöltek számának szélsebes fogyatkozása az oka.:D

2017. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az lenne a legcélszerűbb, ha csak olyan párt indulhatna a választásokon, akiknek F-fel kezdődik a neve és "ádéempé"-vel végződik.

Csak hogy rendesen le legyenek győzve a mocskos liberálisok és győzedelmeskedjen végre az illiberális demokrácia!

2017. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Ugyan... a jobbik a fideszhez hasonló köpönyegforgató párt, az ilyennek mindig lesz bázisa.
2017. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
#1 Soros nem támogat neonáci pártokat.
2017. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Hogy is volt az a kamu Voltaire idézet?

„Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de halálomig harcolni fogok azért, hogy mondhasd.”


Az a helyzet, hogy lehet nem bíznám az ország vezetését (főleg nem egyedül) a Jobbikra, de ha ellehetetlenítik az indulásukat, vagy legalábbis ennyire próbálkoznak, akkor gondolkodás nélkül kivonulok tüntetni mellettük.

2017. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

"#1 Soros nem támogat neonáci pártokat."


LOL. Ez volt a hét poénja.:D

2017. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

"#1 Soros nem támogat neonáci pártokat."


Ugyanaz, mintha azt írtad volna, hogy Soros nem rabol ki zsidókat.


Dehhogynem!


A Fidesz megbuktatásának céljából? Mint a pinty, úgy támogatja, gátlások nélkül, ha jó ötletnek találja. Utána majd azt is megbuktatja. Szintén gátlások nélkül. A cél szentesíti az eszközt. A nyílt társadalomért mindent!

2017. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Simicska megmondta, hogy Orbán diktatúrát épít. Nem tudom, hogy ki hisz még a Fidesznek...
2017. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!