Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha most lennének a választások...

Ha most lennének a választások, ti melyik pártra szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 14:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, a lényeg lemaradt:

[link]

2017. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
14%

Ha az ország stabilitását nézem, akarom, akkor nincs más elfogadható választás csak a Fidesz.

Az ellenzéki pártok sajnos nem elég erősek és egységesek, így csak a káoszt tudnának teremteni.

2017. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
37%

Arra hivatkozni hogy korrupció van, fölösleges és naivitás, mert korrupció volt, van és lesz, míg ember él e Földön!

Egyedül csak a gazdasági hatékonyság ami alapján különbségeket lehet tenni. Ebben pedig eddig, egyetlen párt sem jobb mint a Fidesz.Csak nekik sikerült éveken át az inflációs rátát 3% alatt és a gazdaság növekedését 3% fölött tartani.

2017. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 AttilaLIX ***** válasza:
50%
Sajnos én sok éve egészségkárosodott vagyok,a tisztelt nagyérdemű (mindegy mejik fajtájú politikus) ijen móddal (bocs) kib...ott velem,és még kb 800ezer emberrel is : [link] Ugye tudjátok,hogy én kire szavaznék !? Csak egészenn végig olvassátok el a linkem !Még annyit...............ők is lesznek betegek,és ők majd ekkor tudják meg a csodás remekművük lényegét !!
2017. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
51%
Ha ök betegek lesznek nem tapasztalják meg mert az ellopott sok sok pénzen magánban megcsináltatnak mindent amire neked vagy nekem nem lenne pénzünk
2017. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom és csak. Na jó, azt mar tudom, hogy melyikre nem.
2017. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%
Durva, hogy aki a Fideszre szavaz azt mind lepontozzátok aki az LMp re azt meg mindig felpontozzátok, mikor mind2 a kérdésre válaszol. Egyébként a Fideszre szavaznék, nem mondom el, hogy miért, mert úgyis csak lepontoznátok miatta. Úgyis nyer Fidesz kedves lepontozóbajnokok.
2018. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
54%
Most erre mit mondjak? Sok agyad neked sincs meg a többi észlénynek se aki a fideszre szavaz mint agyhalottak vagytok
2018. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne jobb a jelenleginél,arra szavaznék.De nincs.És én se hülyézek le senkit aki lmp,mszp,vagy dk hívő.
2018. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"Sok agyad neked sincs meg a többi észlénynek se aki a fideszre szavaz mint agyhalottak vagytok" Tudod ez nem fekete fehér ahogyan látod. Mellesleg elárulom neked sok "agyam" van a Fidesz jelenleg is megéri nekem és a jövőben sem fogok miattuk szívni.
2018. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!