Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha most lennének a választások...

Ha most lennének a választások, ti melyik pártra szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 14:40
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Jobbik! Az MSZP széthullott , a Fidesz olyan esélyt kapott kétszer is amilyet csak a szociban kapott eddig párt .Kétharmados többség és annyit tudtak elérni hogy felhúztak pár stadiont! azon a pénzen (no meg az elsunnyogott milliárdokon) felfuttathatta volna a magyar gazdaságot! Az egészségügyről nem is beszélve(hullanak a csempék a kórházakban, könyörgöm)!Kapjunk már észbe!Ha csak ezeket megoldotta volna nem hogy 2/3 -dal de 100 %-kal nyerne ezután! Ezzel a mezőgazdasági adottságokkal az élbolyban kellene lennünk! Igen a Jobbik bement középre! És akkor mi van!Annak idején a Fidesz sikeresen kitöltötte a kihulló MDF hagyta űrt, a Jobbiknak nincs ilyen lehetősége ,neki el kell szipkázza a csalódott szavazókat! Ez jóval nehezebb! Ha csak a felét betartja annak amit ígér ,már megérte! Úgyhogy Jobbik! Persze nem tarom kizártnak ,hogy koalícióra lépjen az LMP-vel! Elég volt a lopásból! Éljünk most már jól mi is!
2018. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
Velem személy szerint mindkét regnálása alatt kiba52ott a Fidesz. Mégsem látok más pártot, akik vezetni tudnák az országot. De még csak akkora formátumú, vezetésre alkalmas személyt sem, aki leválthatná Viktátort.
2018. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ha már feltettem a kérdést, én is válaszolok:


Miért nem az mszp:

Többszörösen keményen megszívtam az ő kormányzásuk alatt: megszorítások, bérstop, leépítések - mindenik érintett, némelyik meglehetősen keményen. Legutóbb Gyurcsány kormányzása alatt. S ezzel kilőttem a dk-t is.


Jobbik: több ügyben nem értettem velük egyet, de a legújabb pálfordulásukkal elvesztették minden szimpátiám.


Fidesz: nem mindenben értek velük egyet, s mivel ezt nem tudtam magamban tartani itt is volt egy kis "szívatás", de ezzel együtt néhány alapvető kérdésben velük értek egyet.

Így marad a Fidesz.


(Még jó, hogy engem nem tudtok lepontozni.)

2018. jan. 4. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!