Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a választáson...

Mit gondoltok a választáson milyen politikai eredmények születnek?

Figyelt kérdés

Egyéni és listás mandátum darab


Szerintem:


Fidesz: 36 listás + 76 egyéni=112

MSZP: 8 listás + 15 egyéni = 23

DK: 10 listás + 10 egyéni = 20

LMP: 8 listás + 0 egyéni = 8

Kétfarkú: 5 listás + 0 egyéni =5

Jobbik: 26 listás + 5 egyéni =31

A többi nem jut be (Momentum, Együtt)


Úgy tűnik ebből nagyon nem lesz kormányváltás!

Még úgysem, hogy a Jobbikot felhúztam listán 27 %-ra, a Fideszt meg 37%-ra raktam.



2018. jan. 4. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megeszem a kalapomat ha a kétfarkúak bejutnak a Parlamentbe.


De az egyéni körzetek eloszlása szerintem nagyjából reális. Kormányváltáshoz több körzetet kellene viszont nyerni.

2018. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem már most megeheted :-) Az érvénytelen szavazatokat is ők mozgosították a betelepítéses szavazáson. Volt vagy 217 ezer. Simán bejutnak. Mindenesetre én elég sok embert ismerek, akik rájuk fognak szavazni és nem a momentumra :-D Zuglóban is elérték most az 5%-ot és vidéken is ismertebbek, mint a többi kis párt (járda festés, játszótér retusálás) stb
2018. jan. 4. 14:42
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
A Fidesz nagyot fog koppanni, nem számít rá, de nagy a nép haragja.
2018. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Tök 8, mekkora a népharag....A választási rendszer ugyanaz maradt.....Így mindenképp a Fidesz győz, a kérdés az mennyivel
2018. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
90%
Ebben az évben bukni fog a Fidesz. Most szólok
2018. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha az bukás, hogy nem lesz meg a 2/3,akkor oké
2018. jan. 4. 19:41
 7/15 Kései Sirató ***** válasza:
50 % se lesz meg, mert bárhol járok, bárkivel találkozom, vonaton, fürdőn, utcán, akárhol, sőt az összes ismerősöm, munkatársam és mindenki a Jobbikra szavaz, vagy legalább a Fidesz ellen szavaz. Az állami hivatalok dolgozó, az önkormányzatok, az egyetemek, főiskolák, középiskolák dolgozói, stb. A nyugdíjasok egy része dőlt be a 10 ezer Ft-os utalványnak, viszont akinek van gyermeke, az le fogja beszélni a szüleit ilyen hazug és tolvaj párt támogatásáról.
2018. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

Én maradok a realitás talaján, kedves kérdező.

A te számaidban hatalmas csúsztatások vnnak, pl a jobbik 14-ben 20% mellett kapott 23 helyett, most viszont a támogatottsága 17-16%. A DK-nak adtál 20 helyet, az azt jelentené, hogy minimum 15% támogatottságának kellene lennie, viszont a DK-nak sosem volt több, mint 9% és decemberben is csak 8% állt.


2017-decemberi közvélemény adatok alapján a jelenlegi helyzet(én szerintem):


Fidesz: 141

Jobbik: 18

MSZP: 16

LMP:12

DK:12



Hogy lenne kormányváltás...., minden épeszű politikához értő ember, már tavaly októberben 100%-osan rájött erre.

2018. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Sirató, siralmas az egész gondolatmeneted. Már eleve ott kezdődik, hogy a jobbik elvesztette a szavazóinak legalább a felét (radikálisok ki), most ehelyett a félmillió szavazó helyett bejön 300ezer. Nah, ha kiszámolod, akkor a jobbik jobban vagy rosszabbul fog szerepelni a 2014-es eredményéhez képest. Ha 900ezer szavazót össze tudnak hozni, már tapsikolhatnak.
2018. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Úgy tűnik nem mindenki.

Én sem fogok az áruló Vonára szavazni! Ahogy elég sokan nem az ismerettségi körömből, akik anno jobbikosok voltak! Szeretettel várjuk a elmondását hanukázós, simicskázós "barátunknak". Én meg csak ilyen emberekkel találkozom....

Nem a kettőnk kutatása a reprezentatív. Az igazság valahol ott van abban, amit leírtam egy hozzászólással ezelőtt.

2018. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!