Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A választási rendszer sajátoss...

A választási rendszer sajátosságait is figyelembe véve, mi lehet a legreálisabb forgatókönyv, eredmény a választáson?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 08:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én nagyon pesszimista vagyok, szerintem az ellenzéknek semmi esélye sincs idén. azért szavazni elmegyek de nem számítok sikerre
2018. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Azért jó látni, hogy mások szerint sincs sok esélye az ellenzéknek. Mondom én, hogy okkal szavaznak ennyien a Fideszre, mert ők a legjobbak.
2018. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Azért kellett a választási rendszert átírniuk, hogy bebiztosítsák a G..it, szeretett nagy vezető főtitkár elvtársnak. Sok olyan ember van az országban, aki nem meri felvállalni a párt szimpátiáját, mert félti az egzisztenciáját, ezért a közvélemény kutatásoknak nem nagyon lehet hinni. Annak ellenére, hogy a pálya a G..inek lejt, itt április 8.-án KORMÁNY VÁLTÁS LESZ. A Fideszes bűnözők cellájára pedig, rárohad majd a műanyag lakat is. A Fidesz pontosan méri a közhangulatot, ők ezért vannak most pánik hangulatban.
2018. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jah az Iránytű intézet is ugyanazt méri, amit a többi közv. kutató. Pedig az jobbikos. Ez a töketlen ellenzék nem fog itt semmit leváltani, max saját magukat.
2018. jan. 24. 18:50
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Sz@@t lesz itt kormányváltás. Bilibe lóg a kezed haver. Vagy nem ismered az ellenzéki pártok erőviszonyait vagy szimplán egy troll vagy.. Ráadásul az egész politika bűnözők gyülekezete te nagyonsötét....Elég hü@@e vagy, ha azt hiszed, hogy bármelyik tisztességes és változást hoz. Megélhetési politikus mind.
2018. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Fideszes bűnözők cellájára pedig, rárohad majd a műanyag lakat is."

Itt még egy politikus cellájára sem tettek műanyag lakatot, sanszos, hogy nem is fognak. Tudod holló a hollónak.....

Ahogy írták előttem megélhetési mind!

Minek akarna váltani, ellenzékben kussolhat a lóvét meg ugyanúgy megkapja. És még nem is bactatják.

2018. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
49%

ez pl. mai


Élő adásban omlik össze a Soros-valóságshow

https://www.youtube.com/watch?v=tRObn2unBpQ

2018. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Orbáni győzelemre tippelek. De ez is jó az országnak. Hadd dolgozzon csak tovább hosszútávú tervein, az országépítésen, nemzetépítésen, az ország felvirágoztatásán, helyes útra történő állításán, helyes nemzetút stabilizálásán, a kátyúból általa kirántott országgazdaság megerősítésén, Magyarország erkölcsi felemelésén, a magyar nemzet egyesítésén, a jövő generációinak szánt alapok megteremtésén.
2018. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Libers Pertz ***** válasza:
Marad a Fidesz aminek személy szerint örvendek, de sajnos a kétharmada nem biztos, hogy meg lesz.
2018. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!