Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A lenti három pártról mi a...

A lenti három pártról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Részemről a Fidesz, MSZP és sok más pár alapból felejtős és itt nem is kell őket kibeszélni most. Jelenleg három lehetséges választott között vacillálok, mert mindnek van előnye és hátránya. Részletesen nem is fogok beléjük menni, mert az nem egy rövid téma. Szóval csak kicsit felületesen.


Részetekről vélemény, indoklást kérek. Lehetőleg értelmesen, indulatmentesen, elfogultság nélkül. És, hogy tudjuk minden hazai pártnak csak a szája nagy, aminek aztán az ellenkezőjét csinálja.


1, Jobbik:

Mióta eljárok szavazni, mindig rájuk tettem a voksom. Bár a radikalitása sosem tetszett, de voltak nagyon elképzeléseik.

És ami mellettük szól jelenleg, hogy ők állnak talán a legközelebb, hogy váltani tudják a jelenlegit.


2, Momentum:

Bár itt is van sok minden ami nem tetszik, nekem ők a legszimpatikusabbak. Mást képviselnek kicsit, mint az eddigiek. bár kitudja mit tartanának meg ebből. Viszont kicsi az esélye, hogy ők váltanának. (jelenleg pedig főként ez lenne a célom)


3, A kutyák:

Őket főként nem részletezem. Amit eddig tőlük láttam, hallottam, olvastam. Kb a leg emberközelebiek. Bármennyire is elviccelik, eléggé sok hasznos megmozdulásuk van. Akik talán igazán figyelnek a népre és nem csak durrogtatják a szavakat és ígérketnek. (ha mást nem is, egy legalább bejutással talán többet is tennének)


Persze minden választás nehéz, mert mióta csak az eszemet tudom, mindenhonnan azt látom a "politikusoktól", hogy "mond A-t, csinál B-t, aztán C-vel védekezik" rossz esetben pedig még menekül és ellenséget generál.



2018. jan. 27. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

A jobbik sztem rossz választás. Mint a szélkakas kb.


Momentum

A három kehetőség közül a legjobb. Szimpatikusak, ambiciózusak. De a gond az az, h még nem bizonyítottak. Szeretném h bekerüljenek a parlamentbe aztán 4 év múlva meglátnánk mennyire is jók. Addig dolgozzanak...


Mkkp

-


Fura mód a számomra legszimpatikusabb pártot meg sem említetted. Sztem tapasztaltabbak mint a Momentum de az irányelvek hasonlók. Ez pedig az LMP. Róluk mi a véleményed? Olvastad már a programjukat? Sztem nagyon jó.

2018. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

jobbiknál elég félő a szovjet szál (kgbéla, és putyin éltetése már régóta).


A kutyák nekem is szimpatikusak, meg a momentum is, hogy elsöpörték a mutyilimpiát.


Nekem az lmp a legközelibb, de még eldől választásokig. A biztos, hogy a komcsi pártokra (fidesz, maszop, dk, és csatlósaik pl fodorgabi) tuti nem szavazok.

2018. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

A Vona évnyitó beszéde új alapokra helyezte a Jobbikot: szerintem hatalmas beszéd volt - nem csodálom, hogy Orbán nem mer kiállni ellene egy nyilvános vitára!


A Momentum nyugodtan elfoglalhatná az egész (lejáratódott) baloldal helyét; kellenek a tiszta, friss erők! Képesnek érzem őket az ország érdekében ténykedni!


MKKP - zseniális, szimpatikus, emberi és igaz! Minőségi humor, a szarkazmus csúcsa!

A hetedik kerületben valamelyik fideszes csicska a saját képes címkéjével TEJET osztott: ezek beálltak a sorba, megkapták a tejet, amiket "kutyául" átcímkéztek, és úgy osztogatták tovább... Zseniális! Nem kizárt, hogy a listát rájuk nyomom - ha lesz nekik!

2018. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A jobbikhoz kiegészítés. sosem tetszettek igazán, de régebben nem volt más, akinek egy minimális bizalmat is adtam volna. Volt 1-2 tényező, ami tetszett. Szavazásból meg nem akartam kimaradni, mert talán az a legrosszabb minden közül.


Jelenleg is kb az az egyetlen tényező tetszik, hogy ők vannak talán legközelebb egy lehetséges váltáshoz.


Mkkp és momentum ugyan tetszenek, de váltani biztosan nem fognak és még akkor is ott a veszély, hogy vajon milyenek lesznek utána....


LMP ugyan szimpatikus, de valahogy mégsem érzem, hogy rájuk kéne szavaznom. Ne kérdezzétek miért, nem tudom megmagyarázni.

2018. jan. 27. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Jobbik: pálfordulások szöges ellentétben van az eredeti elveikkel, tehát nem hiteles

MSZp, DK, Fidesz: mind bizonyította, h hazug, csaló

LMP: Ez talán jelenleg a legértelmesebb

2018. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A kutyák azok egy faj mint a sirályok vagy a vaddisznók, nem egy párt.
2018. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Imádom a Kutyákat!
2018. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Momentum számomra egy nagyon színpatikus párt, elkezdtem követni a tevékenységüket, és nagyon megtetszettek, mind elvekben mind pedig retorikában. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs mögöttük anyagi támogatás, és kevesen ismerik őket. Abban reménykedem, hogy majd a kampányra kapott támogatással több emberhez el fognak tudni jutni. #vanremény ^^
2018. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Palito válasza:

Ha csak azt nézzük, hogy a kutyapárt szétosztja a kampánypénzt amit kapnak és nem sajtótájékoztatókra költik, akkor már csak ezért is rájuk szavazok!

( [link]

2018. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Celtix ***** válasza:

Egy (kivetelesen) komoly cikk Gergovel. Lehet gondolkodni utana - es elmenni szavazni az MKKP-ra


Hihetetlen ez a cucc...Eredeti linkben olyan szuo van, amit nem enged beirni, roviditett linket nem enged...nem hiszem el.

2018. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!