Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lesz magyarországgal? Hova...

Mi lesz magyarországgal? Hova költözzünk?

Figyelt kérdés
Ha most is a fidesz nyer akkor itt Észak-korrea lesz körübelül,ha pedig a jobbik akkor az ország tele lesz migránsokkal és végünk.Másra pedig hiába szavazunk úgy is elcsalják a szavazatokat..

2018. jan. 28. 19:48
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha a Fidesz nyerne akkor sem lenne Észak-Korea, még körülbelül se, ha a Jobbik nyerne akkor pedig nem lenne tele migránsokkal az ország.
2018. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
2018 ban már diktatúra leszmég az is meglesz szabva hogy mikor mehetsz el wc-re sőt már most is ez van
2018. jan. 28. 19:54
 3/59 anonim ***** válasza:
20%
A stadionok sem viccből épültek. Ide lesznek majd deportálva azok, akik kritizálni merik majd az Orbán-rezsimet.
2018. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
65%
Költözz Sziriába, ott egyre kevesebb a migrács, koreaiak meg végképp nincsenek.
2018. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
63%
Legjobb lenne innen minél távolabb költöznél. Van itt épp elég magadfajta így is. Mert aki Észak Kóreához hasonlítja az orszgot azzal súlyos bajok vannak.
2018. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
azta és még én vagyok a sötét..Észak-korreával arra céloztam hogy orbán a 2.Kim Dzsongun lesz
2018. jan. 28. 20:02
 7/59 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

"Hova költözzünk?"


Ha még erre a kérdésre is mástól várod a választ, akkor neked tökéletes választás az a Fidesz, aki mindenkinek mindent meg akar mondani.

2018. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
44%

Szép lassan elsüllyed a posványban. 3 éven belül Ukrajna is lehagy minket, 10 éven belül pedig esélyes, hogy Szomália is. Már néhány afrikai ország most megelőzte kishazánkat.


"nem politikusokba kéen kapaszkodni."


Akkor kibe, ha nem ők hozzák a döntéseket? Az Érmelléki Kuglófemberbe?

Amikor finganak, az egész ország szagolja.

2018. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
végre egy normális ember kedves 13-as pont rácéloztál arra a mi a legnagyobb baj ebben az országban,15-20 évvel levagyunk maradva mindenkitől
2018. jan. 28. 20:24
 10/59 anonim ***** válasza:
71%

Annyit árulj el, ha annyira rosszak, akkor miért esélyes, hogy nyernek harmadik alkalommal is?


Ja, hogy hülyék az emberek, de te ellentétben velük, okos vagy. Értem.

2018. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!