Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Érdemes lenne egy online...

Érdemes lenne egy online politikai hírportált létrehozni?

Figyelt kérdés
Természetesen független lenne. A site arról szólna hogy aktuálpolitikai és gazdasági híreket osztunk meg politikailag függetlenként. A kérdés tehát az, hogy szerintetek ez egy hiánypótló dolog lenne?

2018. jan. 30. 13:35
 1/7 allmart válasza:
Hiány potló lenne de úgyse hagynák!
2018. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
attól függ mi célból hoznád létre na meg pénz kérdése az egész, ha van annyi felesleges pénzed akkor összejöhet viszont. Ha pénzt akarsz keresni vele akkor valamellik oldalhoz így is úgy is húzódni fogsz, ezért nincs független médium az országban
2018. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kulcsszavak között az Origo. Hmm


Szerintem teljesen felesleges egy ilyen hírportált létrehozni. :)

2018. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volna rá 500 ezer forintom. Egy stratégiát, tervet is kidolgoztam már rá, ám nem tudom hogy mennyire vennék komolyan. Az is egy nagy kérdés hogy egyedül hogy tudnám ezt megcsinálni. Kellene ehhez még minimum egy - két ember. A megélhetés is egy szempont lenne, ám tudom hogy egy ideig nem hozna egy fillért sem ez a vállalkozás.


Érdemi válaszokat, kritikákat szívesen elfogadok, de az utolsó két komment hagyó kiemelkedő elmékkel nem nagyon szeretnék foglalkozni. Az első 2 választ köszönöm.

2018. jan. 30. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező ne fáradj, és az #1 választ is cáfolom.


Profik ugyanerre gondoltak. Szépen kiszámoltak mindent. Megállapították, hány előfizetővel lenne önfenntartó. Nagyjából 30 ezer jött ki. Senki se gátolta őket. Körbeküldtek néhány e-mailt olyanoknak, akikről úgy gondolták, örülnének neki. Kérték, aki tudja, népszerűsítse. Itt nem tartottam érdemesnek hírt adni róla.

Az előfizetők gyűjtése két hónapig tartott. Bagóért adták volna. A tizede jött össze. Ennyien tartották fontosnak ebben az országban. Pedig akik létrehozták volan, profik voltak, becsöletesk voltak, tudtak írni, vezetni, számolni, szóval mindent, ami egy jó újságíráshoz kell. Ja és kapcsolataik is voltak, tehát hírek, kommentárok lettek volna. Mintául néhányat közre is adtak.


Ma Magyarországon a tisztességre, színvonalas hírfogyasztásra nincs igény. Akkora nincs, hogy feltűnjön.

2018. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 30. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Indexes csókáról beszélsz, aki Indigogo-n gyűjtött pénzt?

Ő nem akkor volt, mikor Spéder bátyó volt a tulajdonos? Az meg Orbán nagy haverja volt.

2018. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!