Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, mondanatok par...

Fideszesek, mondanatok par indokot, miert a Fideszre szavaztok?

Figyelt kérdés

Komolyan erdekel, en pedig leirom, h miert nem

- gyulolom a kommunizmust, ez pedig mar sztem Eszak Korea szintje . Pl. TV-ben a hirek, csak az ellenzek lejaratasarol, hazudozasrol szolnak. Lsd. Tv2, M1. Telefonhivasok. Agymosas kemenyen :)Lehet csak azert zavar, mert ugy neveltek, hogy hazudni rossz dolog :)

- ez a Soros hadjarat. A Fidesz nagyresze az o csicskasa volt /Soros egyetem, ösztöndij.. / Megis beengedtek 2300 migranst, plusz 10-20 Ezer letelepedesi kötvenyest / penzert vehettek allampolgarsagot külfödiek/

- korrupcio: Lörinckenek erdekes modon minden napra jut egy közbeszerzes :), letelepedesi kötveny is jo biznisz :) Europa egyik legkorruptabb allama vagyunk.

- nyugati arak megvannak mar legalabb, csak a fizetes elfelejtett vele emelkedni.

- oktatas, egeszsegugy, felesleges ragozni

- Magyarorszag jobban teljesit: Europa egyik leglassabban fejlödö orszaga vagyunk, de legalabb mar a roman minimalber többet er mint itthon. Ha marad a Fidesz meg 4 evig legalabb lesz meg egy orszag ahova ki lehet jarni dolgozni, jobb penzert..

Mar csak azert szavaztok ra, mert megszokas? Mint mamam, h arra a par evre mar minek vegyen uj TV-t? Mert en 45 ev alatt nem ismerek Fideszest..

Szoval tudnatok nekem okokat mondani, amiben nincs benn z a szo, h Soros es nem olyan amit TV2- ben hallottatok h milyen szar az ellenzek es nincs mas?

Bocs, az ekezetekert, Ausztriaban vagyok :)



2018. febr. 6. 02:57
 1/10 anonim válasza:
87%
A Fidesz eddigi fegyvere a félelem keltése volt. Lásd jönnek a migrik elveszik a munkánkat megerőszakolják a nőket stb stb. A hős megmentőt játszották azzal hogy ide nem jön senki. Az embereket a félelemmel lehet a legjobban befolyásolni.Hál Istennek ebbe most belebuktak, gondolok a 2300 migri befogadására plusz a letelepedési kötvényesekre. Csak sajnos sok az agymosott ember, és a Fidesz egy hatalmas médiabirodalmat épített ki. Ma az a legnagyobb fegyver. Ugyan biztos veszítettek szavazókat, de a választás elött úgyis vesznek szavazatokat, 2 kiló rízsért meg tüzifáért,ahogy az elmaradottabb régiókba szokták ilyenkor. De egyébként Viktor bácsi utolsó mentsvára a külhoni szavazók. Ő intézte el nekik a kettős állampolgárságot. Veszem itt például az erdélyi szavazókat, emlékeim szerint 2014 ben az erdélyi szavazók 95%a tette a voksát a Fityeszre. Utána jött a Jobbik 2% al...Összefoglalva a szűkös elit, és a megtéveszthető alja szavaz rájuk, sajnos belőlük rengeteg van.
2018. febr. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig vagyunk sokan 45 alattiak, akiknek bejött és akár milliókat is hozott az adókedvezményes csomag. Amúgy nem érdekel, ki mit csinál napi szinten a politikában, nem is követem, de ha valakinek ennél jobb adócsomagja lesz, akkor arra fogok szavazni.
2018. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Jobban élünk (mármint a családommal) a Fidesz alatt most, és hosszútávon sem szívjuk meg miattuk nagyon nagy eséllyel, de ebbe most nem mennék bele.


Amit még mondani akartam, hogy nagyon nem Észak-Korea a szintünk és az árak kur.vára nem nyugatiak ( főleg nem legalább). Azonkívül sok helyen nőttek a fizetések, de nyilván nem olyanok mint Ausztriában.

2018. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Olyan meghatóan gondoskodóak a családtagjaikkal, barátaikkal, rokonaikkal szemben. Ez egy nemes emberi gesztus..:)
2018. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a legtöbben akik a Fideszre szavaznak, azért teszik ezt, mert elhitették velük, hogy ők (mármint a Fidesz) a legkisebb rossz. Mindig volt és lesz is valami közös ellenség(kép, illúzió) amivel riogathatják az embereket. Ilyen pl.: Sorors és a migránsok, vagy az EU.

Régebben pedig ott volt a nagy dobásuk, hogy nyomatták folyamatosan az "emútnyócévet", tehát Gyurcsány és úgy kompletten az egész "bal"oldal volt az ellenség. Ezt annyira sikerült beleverni az emberekbe, hogy már nem is tudnak objektíven visszatekinteni a 2010-es évek előtti időkre. Ők lettek a "ballibek".

Innét kezdve mindenki aki nem ért egyet a Fidesszel, nem szimpatizál velük az automatikusan "ballib" lesz. Ez jelenleg az ő "náci kártyájuk".


A szavazók másik része pedig egyszerűen tájékozatlan, alacsony iskolázottságú, ráadásul könnyen lefizethető, mivel többnyire ezek a rétegek súlyos nélkülözésben élnek. Szóval ők "parancsra" szavaznak a narancsra. :D


És ott van a harmadik nagy tábor: a passzív lakosság. Ők vannak a legtöbben. Akik nem mennek el szavazni, nem érdekli őket az egész, úgy gondolják úgyse fog változni semmi. Ők lesznek azok is akik külföldre mennek a lehető leghamarabb, vagy már egyszerűen beletörődtek a dolgokba.

2018. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Majd elszaporít bennünket mert van CSOK, és lessz közmunka, meg közbiztonság, és kínai vasút, meg kisvasút:)
2018. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A fidesz által kreált választási törvények lényegében nem teszik lehetővé, hogy más nyerjen a választásokon törvényesen! Főként nem tudnak labdába rúgni a kisebb ellenzéki pártok, de a régen nagynak számítók, akik manapság inkább csak ismertnek mondhatók, szintén túl kicsik, ahhoz, hogy ellenfelei legyenek a fidesznek.

(A jelenlegi választási törvények szerint, szinte bárki indíthat jelölteket a választásokon. Ráadásul, akik indítanak azok állami támogatást kapnak. Lásd Zuschlag János és társai legújabb húzása, választási csalása.

Evvel az odadobott csont lehetőséggel a fidesz teljesen szétcincálta az ellenzéket, akik maguk is marakodnak, ahelyett, hogy összefognának.)


Két harmadot értek el 4 éve, úgy hogy 44 százalék szavazott rájuk. Tehát a szavazók kevesebb, mint felének szavazata elég volt a kétharmados többséghez. Mennyi szavazat kéne, hogy ne ők győzzenek???

2018. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan buta semmirekellő f.s.z vagyok, hogy így tud az asszony CSOK-ra szülni. Mivel annyira primitív vagyok, engem nem érdekel semmi, de így még egy lapos tv-re is jut...
2018. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Eltem Nemetorszagban 2 evet, a szolgaltatason (pl. autoszerelo, fodrasz... ) es az alberletarakon kivül, ugyanolyan arban volt nagyreszt minden. Vagy olcsobb es jobb minösegü. Föleg az elelmiszer.

A CSOK tenyleg egy jo dolog, de kevesnek tartom az egy pozitivumot, a sokkal több negativ mellett :)

2018. febr. 7. 00:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert meg akarom szívatni azokat, akik a gyakorin lepontoztak.
2018. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!