Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tiszta égés, hogy a Fidesz a...

Tiszta égés, hogy a Fidesz a kormányunk, élén Orbánnal?

Figyelt kérdés
Amit az elmúlt napokban alakított, inkább ne is osztályozzuk.
2010. jún. 7. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%

Te két hét alatt felépíted a házadat? Ugye nem.

Tehát ne várd el, hogy Orbánék két hét alatt felvirágoztatják az országot. És a amilyen az ország állapota, nem felvirágoztatni kell, hanem újjáépíteni.

Engem is sz@rul ért a forintesés, de tavaly ilyenkor rosszabb volt az árfolyam. Majd lesz valahogy.

2010. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Én jobbikos vagyok, de sztem Orbán k.rva nagy arc. Átugorja szlovákiát, és egyből lengyelbe megy, amitöl a kis komplexusos balf.sz fico már a földhöz veri a seggét idegességében.

Akkor kijelenteti kósával, meg szíjjártóval ezt a csődös dolgot. Egész európa, de még egész ázsia is meg az oroszok is azon panaszkodnak, hogy most Magyarország miatt romlik az ő tőzsdéjük is. Hát mi ez ha nem világhatalmi pozíció?:D:D:D:D

2010. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Kedves Kérdező, amíg itt az emberek nem fognak össze és lépnek fel egyként, addig amíg rengetegen a szar, a kisebbik szar és a jó közül a kisebbik szart választják (mint ez előző válaszoló),amíg a fejekben nem lesz rend, addig itt nem lesz változás
2010. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
hát amit Orbán csinál, az eléggé gáz... egy hét alatt összeveszett a szlovákokkal + fölhözvágta a forintot. nem mondom ha így kezdődik, akkor itt dúl a iq...
2010. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább csak azokat sajnálom, akik meglepődtek Orbánon. Fel kéne ébredni.
2010. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
A Fidesz és az SZDSZ kártékonysága az elmult 12 évben az extrem ...
2010. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
mit sopánkodtok? nem véletlenül lettek ők megválasztva...
2010. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

:--)))) Egyedülálló a dolog a mi kis országunk politikából világszinten egyedülálló:-))

Lsd:kúrcsány,zorbán,vona stb...........Röhej az egész:-)))

2010. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Ja,de amúgy Jobbikra szavaztam
2010. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Orbán összeveszett a szlovákokkal? :D Na ne röhögtess, azokkal mikor voltunk utoljára baráti viszonyban?
2010. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!