Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem tök nagy égés...

Szerintetek nem tök nagy égés Magyarország miniszterelnökének lenni?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy ki az. Milyen lehet már, hogy van valami nagy világcon, amire még M.O-t is meghívják, és akkor ott van mindenféle menő országnak az elnöke, USAnak meg Japánnak, és akkor kérdezik a magyar miniszterelnököt, hogy te milyen országnak vagy a miniszterelnöke, és akkor azt mondja, hungary, és akkor kérdezik, hogy are you hungry or wtf? vagy rosszabb esetben tudják, hogy mi az a hungary, és mondjuk azt gondolják magukban, hogy jaaa ez megmagyarázza, miért ilyen ronda. meg tudják, hogy ez az az ország, ahol még mindig nem léptek túl majdnem száz éve történt eseményeken, és az embereknek max. 0 IQ-juk van, mert gondolom kölföldön az jön át a médiából MO-ról, meg még mindig Szűz Mária meg a fajgyűlölet a trendi, miközben olyan utálni a cigányokat, mintha a férgek utálnák a baktériumokat.

(Tényleg, am. észrevettétek hogy MO = EMO?)

Lécci ne töröljétek a kérfdést.


2011. ápr. 23. 22:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig pont nekünk égő, hogy ilyen miniszterelnökeink vannak.


Te pedig elég szánalmasan gondolkodsz.

2011. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát a miniszterelnököt a nép választja meg, nem fordítva
2011. ápr. 23. 22:12
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A miniszterelnököt NEM a nép választja meg,csak a pártot,amelyik kormányt alakíthat. A miniszterelnököt a Köztársasági Elnök javaslatára a Parlament választja meg, az pedig nem a nép,csak a képviselői.
2011. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de a képviselőket a nép választja meg nem? meg a pártot is. és még ha nem is ő választja meg, akkor is közölük kerül ki, nem az ufókkal szövetkezve kerülnek hatalomra. de mindegy me nem ez a kveszcsön.
2011. ápr. 23. 22:19
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország számára mindenképpen égő, hogy ilyen miniszterelnökünk van.
2011. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ez a kérdés az égés.
2011. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Na mivan, beletiportam a nagy magyar szívekbe?
2011. ápr. 23. 22:26
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem egyetlen akkora műveletlen tuskó sincs semelyik ország diplomatái közt, hogyha találkoznak a magyar diplomatával akkor néznek, hogy wattafakk iz dis kántri, ár jú ríli hángri?


Az meg, hogy milyen belügyi problémák vannak, totál leszarják, amíg nem sérti az ő érdeküket.

2011. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Előbb tanulj meg helyesen írni,aztán dumálj,hogy "MO=EMO"!

Te,kedves kérdező,számomra egyenlő vagy egyik-másik politikussal!Például azzal a Botoxképűvel!

Az IQ-t pedig csak a magadét!Az nulla,elhisszük,nem kell bizonygatni,de másokról ne írj ilyen baromságot!

"...meg tudják, hogy ez az az ország, ahol még mindig nem léptek túl majdnem száz éve történt eseményeken, és az embereknek max. 0 IQ-juk van, ..."

Oké,te törődj bele mindenbe,remélem abba is belefogsz,ha a fizetésed 2/3-át befizeted adónak!És abba is,ha a házad a határon túl esik,és menekülnöd kell,hogy meg ne öljenek!


Gratulálunk,még egy ember,aki égeti az országt!

:S

2011. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

lehet, hogy 0, de akkor is én vagyok a legokosabb az országban... hehe

ha határon túl laknék. tudod mit csinálnék? szépen megtanulnék szlovákul és nem csinálnék ebből ügyet.

a helyesírásom kiváló, rohadt versenyt is nyertem belőle. de utálom, ha az emberek a tökéletes helyesírásomat csodálják ahelyett, hogy a mondanivalóra koncentrálnának

2011. ápr. 23. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!