Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jönnek az ellenzéki...

Miért jönnek az ellenzéki pártok azzal a hazugsággal, hogy "rosszabbul élünk mint 4 éve", amikor mindenki számára nyilvánvaló, hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Jelenleg gazdaságilag egy jobb periódus zajlik, elsősorban az EU támogatásának köszönhetően. Nekem az elmúlt 8 évben folyamatosan gyarapodott a vagyonom és a legtöbb ismerősömnél szintén ezt látom.

Közben meg az ellenzéki pártok ilyen baromságokkal jönnek, hogy rosszabbul élünk mint 4 éve, meg hogy 4 millió mélyszegénységben, további 4 millió ennek a határán él. Nekem a személyes ismertségi körömben egy ilyen szegény ember sincs.

Nem értem, miért kell az ellenzéknek hazudozni, hogy ilyen szegények vagyunk.

Az országban hivatalos tény, hogy gazdasági növekedés van, ennek semmi köze a fideszhez, ez ettől teljesen független dolog.


2018. febr. 14. 18:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
94%

Persze... minden az anyagin múlik mi?

Már elnézést, de ha valami komoly egészségügyi problémád lenne és bekerülsz a kórházba megtudod, hogy miért élünk rosszabbul mint 4 éve.

2018. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Az egészségügy nem gondolnám, hogy rosszabb lenne. Szimplán csak pont ugyanolyan szar, mint 4 éve.
2018. febr. 14. 19:07
 3/50 anonim ***** válasza:
11%
Mi jobban élünk, az egészségügy és az oktatás pedig mióta világ a világ ilyen xar.
2018. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 szántóvető ***** válasza:
86%

vagyonod?dolgozó embernek nincs vagyona,főleg ha fizikai dolgozó vagy közfoglalkoztatott.mit dolgozol,mennyi a fizud és a vagyonod?

nem tudom hogy mennyi a szegénységi küszöb egy főre vetítve,de a dolgozók vagyona nem gyarapszik.ugyan hogy gyarapodna?

[link]

"Az országban hivatalos tény, hogy gazdasági növekedés van,"-akkor miért nem jut az egészségügyre?olvasgass egy kicsit.az életszínvonal nem nő,a lakosság ugyanúgy nélkülözok mint korábban.csak a te vagyonod gyarapodik.

[link]

2018. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 árokpart ***** válasza:
25%
Vagy ha netán az igazságszolgáltatás vendégszeretetét élveznéd csak pár órára. Hála Istennek sohasem volt dolgom velük, ne is legyen, de sokan bizony meséltek egyet és mást. Akár a gyámügy az utóbbi 2 évben történt különös túlkapásairól a neten is van fent róla anyag. Persze egyébként úgy a hétköznapi átlagos életben valóban jobban élünk mint akár 2 éve , ez viszont igaz. Ezt én is úgy érzem mint te. Jobb az életszínvona vásárlóerő paritás tekintetében ez tény.
2018. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Édes Istenem...

Nem az 50-es években vagyunk, hogy csak a fizikai munkát végzők számítanak "dolgozó embernek"...

2018. febr. 14. 19:25
 7/50 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy rosszabbul élünk mint négy éve én nem hallottam ellenzéki politikusoktól.


DE!!!


Az, hogy vidéken kisebb városokban, de főleg falvakban olyan kib###ott szegénységben, nyomorban él több millió magyar, amit te nem tudsz elképzelni még igaz.

2018. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
90%

Nővérekkel beszéltem csak személyesen, de ők állítják, hogy ilyen borzasztó még sosem volt, kötszer és gumikesztű problémák, tehát ennyire lerohasztva. A kimenekült kollégáikra azt mondta igazuk volt, bárcsak ő is tudná vinni a családot, már menne is. De én anno ezen az állapoton akadtam ki:

[link]


De az Orbán rendszer megoldja, hogy hozzád csak jó hírek jussanak el:

"Nem csak a főigazgatókat, de a szakszervezeti vezetők többségét is politikai, hatalmi alapon választják. A kormányhű embereket államtitkárságról jövő telefonhívásokkal „ellenőrzik”, ami nagyjából egy baráti csevejre hasonlít."

2018. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
3%
Valaki írta, hogy a Gyakori Kérdésekben mindenki úgy emlegeti, mintha a kormánypárti szavazó az csak egy ritka madár, elméleti jelenség lenne. Azonban a szavazási irányú közvélemény kutatás nem ezt mutatja. hanem a fordítottját. Na vajon miért? Mert az ellenzék folyamatosan hazudik, itt meg már elfelejtették, hogy valamikor egymást érték a megszorítások, áremelések, adóemelések, botrányok. Amit az ellenzék művel, arra azt kell mondani, hogy savanyú a szőlő.
2018. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
96%

A gazdaságunk:

[link]


"Az elmúlt 7 év növekedése ezek fényében sem kiemelkedő, és igencsak megkérdőjelezhető, hogy az EU-támogatások nélkül mekkora növekedés lett volna."


Ezt Gyurcsányék simán übetrelték, ha a gazdasági válságot levonjuk.

2018. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!