Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fognak szavazni a csalódo...

Kire fognak szavazni a csalódott Jobbikos választók?

Figyelt kérdés
a nemzeti radikálisok
2018. febr. 19. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Sorosra, nyilvánvaló
2018. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Félő, hogy senkire.
2018. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

A jelenlegi nagyobb pártok közül mindegyik zsidó érdekeket képvisel. De ilyen a rendszer, aki nem ért egyet a zsidókkal az mégcsak a Parlament közelébe sem kerülhet. Vagy ha véletlenül mégis mint a Jobbik, akkor azt idővel úgyis zsidomítani fogják, mint a Jobbikot az elmúlt két-három évben.


Ezért én direkt olyan pártra fogok szavazni fogok, amelyikről tudom, hogy semmi esélye sem lesz, mégcsak nem is jelenlegi parlamenti pártra.

2018. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
#3: Akár a Munkáspártra is? Mekkora poén lenne, ha a csalódott jobbikosok, bevinnék a arlamentbe Thürmeréket...
2018. febr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

#4


Mivel Thürmer szembemegy a pénzéhes elittel és sziklaszilárdan változatlanul képviseli elveit már évtizedek óta, ezért hitelesnek tűnik és szavaznák is nyugodt szívvel rá.

DE! Van egy kis gond vele. Az, hogy kommunista. A kommunizmus, mint tudjuk zsidó eszme, ezért kihúzva.

2018. febr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
A Jobbikra. Csalódtam bennük, de még mindig az egyetlen párt, amelyik nem bizonyította, hogy nem szabad hatalomra juttatni.
2018. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
A Jobbikra, mert ők magyarok.
2018. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Hármas a Jobbik nem zsidul.
2018. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem én ezt a 'csalódotságot'. Én 2010-ben és 2014-ben a jobbikra szavaztam és idén rájuk teszem a voksokat mert szimpatikusak voltak meg most is azok csak a fideszes trollok terjesztik ezt a mesét hogy eltántorítsa a jobbikosokat. De kár a gőzért, nálam nem válik be ez a trükk.
2018. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Dehogynem.

Csak, hogy néhány dolgot említsek: Kirúgták Novák Elődöt, kiálltak a zsidó Soros György mellett (CEU-ügyben) és nem szavazták meg a migránsokat távoltartó törvényt sem.

Plusz ami a legfőbb bizonyíték az az, hogy az olyan értelmes embereket, akik tudták, hogy a keresztényeknek össze kell fogniuk a muszlimokkal a zsidó világuralommal szemben egyszerűen félredobták. Helyettük pedig az olyan agybeteg idiótákat nyomták felfelé, mint Torozkai, akik pedig a (köztudottan zsidóbarát) fidesszel együtt csak az iszlámgyűlöletet erősítik, ami pedig jelenleg Izraelnek a legfőbb célja. Mert amíg a keresztényeket és muszlimokat egymás ellen uszítják az ilyen idióta Toroczkai-félék és fideszesek segítségével, addig röhögnek rajtunk gójokon és irányítanak mindket a fejünk felett.

2018. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!