Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az felmérések szerint az LMP...

Az felmérések szerint az LMP várható eredménye a választáson 5% körüli lesz! Szerintetek ez izgaz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
sok vagy kevés? :)
2018. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A mostani mérések 10% körülire mérik az LMP-t. A valóságban meg szerintem 7-9% között lesz listán.
2018. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is 8 körülre tippelem. Egyéniben szerintem valamivel kevesebb lesz átlagosan, mert lesznek, akik inkább esélyesebb ellenzéki jelöltre szavaznak.
2018. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én azt tippelem, hogy a Fidesz nyer, de nem lesz 2/3, az LMP és a Jobbik nqgyon közel lesz egymáshoz, egyik a 2. másik a 3., de nem tudom, hogy melyik melyik...

Az MSZP, meg DK szerintem most rosszabb eredményt fognak elérni mint az LMP.

A momantum szerintem be sem jut...

A többire nincs tippem. Majd kiderül.

2018. febr. 20. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Lmpnek ott a helye a parlamentben.

A választások egyéniben dőlnek el az új rendszer szerint. Sajnos az LMP egyéniben gyenge.

Mert nem egyeztet a koordinált indulásról semmelyik párttal eddig.

Így csak a listás helyek jöhetnek szóba.


Sokan pont ezért az elzárkózás miatt nem szeretik a pártot, mert választanak mást akinél egyértelműbb hogy egyéniben megverheti a Fideszt.

2018. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A jó édes ***** válasza:
53%
Attól függ, milyen idő lesz a választások napján. Ha esik az eső, fúj a szél vagy hideg lesz, akkor lehet, be sem kerülnek. Mint tudjuk, az ellenzéki aktivitást ezek a tényezők jelentősen befolyásolják.
2018. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6


Ejj ez mekkora :D

2018. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eléggé reális.
2018. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, lesz az 8- 10% is.
2018. febr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez még azért függ attól, kiről mi derül ki a hátralévő időben. A mérési pontatlanságok is kiteszek néhány %-ot, az LMP jelen pillanatban egy lebegő párt. Tehát lebeg az 5 % körül, kérdés, hova esik?
2018. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!