Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mik a Jobbik esélyei 2 hónap...

Mik a Jobbik esélyei 2 hónap múlva a parlamenti választáson?

Figyelt kérdés
Maradjuk a realitások talaján és ne vágyálmokat gyártsunk. Köszönöm az észrevételeket.

2018. febr. 12. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Vonának nincs akkora kultusza, mint Orbánnak. A Jobbikkal viszont sokkal többen szimpatizálnak, mint a Fidesszel. (Mert legyünk őszinték a Fidesznek nincsenek szavazói, ők a "kedves vezetőre" (Orbán) szavaznak.) Szerintem hajszál híján nyer a Fidesz
2018. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút győzelem.
2018. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a hajszál elég nagy lesz. Ha reálisan nézem, a Jobbiknak nem sok esélye van 5-6 egyéni körzetnél többre a 106-ból, még akkor sem, ha a listán esetleg utolérik a Fideszt. Szóval a kormányváltástól nagyon messze lesznek.És én sem szimpatizálok sem a Fideszzel, sem a Jobbikkal.
2018. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A jó édes ***** válasza:
100%
Erős második vidéken, de Butapesten nincs esélyük, így az országos összevetésben sem fognak előrébb jutni 20-25%-nál. Ha nagyon megerőltetik magukat és sok lesz a nem bejutó 4-4,5% körüli kispárt, akkor talán megkaphatják a Parlament 1/3-át.
2018. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem is tudom... :D

2018. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"akkor talán megkaphatják a Parlament 1/3-át."


Elsőre belegondolva az túl soknak tűnik, ha reálisan nézem.

2018. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A masodik helyre meg "befuthatnak", de mar az is szép lenne tőlük, ha megközelítenék a 2014- es eredményüket.
2018. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A jó édes ***** válasza:

"Elsőre belegondolva az túl soknak tűnik, ha reálisan nézem."


Elsőre belegondolva tényleg - de ha másodjára is átgondolod, hogy működik a választási rendszer, akkor rájössz, hogy bizonyos szcenáriókban messze kevesebb szavazat is elég lehet egy jóval nagyobb arányú parlamenti jelenléthez.

2018. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!