Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meleg srácok! Ti melyik...

Meleg srácok! Ti melyik pártra szavaztok április 8-án?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy én az előző 2 országgyűlési választáson Fidesz-szavazó voltam, amelyet mára nagyon megbántam. 2010-ben jó választásnak tűnt a Fidesz a Gyurcsány-Bajnai-kormányok gazdasági ámokfutása után, viszont a jelenlegi rendszer véleményem szerint nekünk, melegeknek meglehetősen kedvezőtlen, különösen az alábbiak miatt:

- Az ún. Alaptörvény miatt jogi értelemben nem nevezhetem családnak a páromat és magamat,

- Egész életemben fizethetem a családi adókedvezmény néven ismertté vált gyermektelenségi adót,

- Az egyházak gyakorlatilag állami szintre történő emelésével tovább fokozódik a homoszexuálisok iránti gyűlöletkeltés, az általános iskolákban használt hittankönyvek egyenesen halálos bűnnek nevezik a homoszexualitást.


Természetesen nem csak a melegségre nézve hátrányos tényezők miatt vagyok most már a Fidesz-KDNP ellen, nem tetszik a sportra, olimpiára, stadionokra költött milliárdok, az EU-s pénzek lenyúlása, a határon túli "magyaroktól" történő szavazatvásárlás, a kormányközeli oligarchák határtalan gazdagodása, a romokban heverő oktatás és egészségügy stb.


31/F



2018. febr. 25. 20:03
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
19%
Egyikre se.
2018. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%

Bocs, én hetero nő vagyok, de nekem is elegem van a fideszből, óráisi csalódás amit csinálnak, pedig mindig rájuk szavaztam....

Szegedi vagyok, örültem, amikor a polgármesterünk, Botka László indulni akart, mert nagyon korrekt poltikus, de jól kikezdték....

2018. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Aki nem szavaz, az a választási rendszer következtében gyakorlatilag a jelenlegi kormányt támogatja.
2018. febr. 25. 20:17
 4/34 anonim válasza:
93%
Ha te úgy vagy vele, hogy egyikre sem szavazol akkor is szavazol. Az lesz a legnagyobb hiba ha nem szavaznak az emberek.
2018. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Jobbik vagy LMP, még nem döntöttem el, a lényeg hogy ne a Fidesz győzzön :D
2018. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
8%
Nem egyértelmű? Vona a melegpárti.
2018. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
LMP.
2018. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekem szól a kérdés, de talán nem gond ha válaszolok:D

20 éves bi. lány vagyok, még egyetemista.

Jelenleg én reménytelennek látom a helyzetet.

A Fideszről elmondtál mindent, a jobbik se lenne sokkal jobb az én szemszögemből, hiszen ugyanannyira durván álnának az LMBTQ kérdéshez, arról nem beszélve, hogy a választási programjuk alapján ők is a 19. századi oktatási rendszert pereferálják, hiába mondanak mást..

Az MSZP-DK párosról nem érdemes beszélni, zuhannak mind a szakadékbe, és még fel is lökik egymást, hogy előbb érjenek oda.

Valószínűleg vmelyik kis pártra fogok szavazni:Momentum, LMP pl, bár velük se értek egyet, főleg a női kvóta miatt, de még ők álnak a legközelebb hozzám politikailag.

Szerintem mindenképpen érdemes elmenni szavazni, mert azzal, hogy nem szavazol a Fideszt erősíted.

2018. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
45%
Meglepõ, hogy ennyire nagy a szavazókedv. Én biztos a JOBBIKra, mert nem hiszem, hogy lenne más megoldás és szerintem nem annyira durván elítélõek a melegekkel kapcsolatosan. Szóval szerintem rájuk fogok.
2018. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudok dönteni. LMP szimpatikus volt eddig de egyre több olyan húzásuk van amivel nem tudok azonosulni. Lehet inkább kihagyom az egészet.
2018. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!