Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti mit csinálnátok ha április elsején egy fiú viccből bevallaná, hogy meleg és ráadásul tetszik is nektek? És utána elmondaná, hogy csak tréfa.

Figyelt kérdés
Szerintem elég durva poén. Velem akarta megcsinálni valaki az egyik barátja által. Nem zavarna, ha az a fiú megtudná, hogy meleg vagyok, de más esetekben rosszul is végződhet.

2016. márc. 7. 16:02
 1/4 kovpet ***** válasza:
98%
Ha neki április 1-je van, akkor neked is. Mondd, hogy te is csak vicceltél.
2016. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem már a hetero fiúk "buzulása" is kiakaszt. Főleg olyan végletekben, ahogy meleg srácok nem fogdossák egymást, meg szólnak egymáshoz... stb.

Szerintem is durva poén. Még fiú-lány helyzetben is ciki az ilyen, pláne így.

2016. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

2es, te a szívemből szóltál. :)

Szerintem is enyhén durva lenne. Egy ilyen után a legkevésbé gondolnám melegnek az illetőt. Mármint, a melegek nem gondolom, hogy ilyennel poénkodnának... vagy igen? O_O

2016. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Hát én meleg létemre nem poénkodnék így..baromság..
2016. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!