Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Önnek miért szimpatikus az a...

Önnek miért szimpatikus az a párt, akire szavazni fog 2018-ban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Egyik sem szimpatikus, nem csak a pártok, hanem a képviselők sem. De valakire mégis szavazni kell.

Én azt mondom maradjon a Fidesz, mert a többi sallang ellenzéki párt egy fél fokkal sem különb, mint a Fidesz!

2018. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem annyira szimpatikus, de tiszta
2018. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Jobbik, Tetszik a programjuk.

A Fidesznek viszont nincs normális programja, ellenben a népet félre tudják vezetni!!!

Tehát győzzön a jobbik! Fidesz le a 2/3-al!!!

2018. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert segít leváltani a Fideszt.
2018. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amelyikre én fogok szavazni, az nem lopta szét az országot!

Találd ki, hogy kikre biztos nem fogok szavazni!

2018. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
52%

Kire érdemes szavazni? Őszintén.

A Fidesz egyértelműen , letagadhatatlanul, gátlástalanul megtéveszti, meglopja a magyar népet. A Jobbik az utóbbi években szembefordult saját magával vagyis a vérbeli jobbikosokkal és "populáris" útra tért, vagyis eléggé hiteltelen ( legalábbis az én szememben) . DK Gyurcsánnyal, ugyan már... MSZP , nem is tudom van e még :) de ezekkel nem is érdemes foglalkozni mert vagy jobbik vagy fidesz, de valszeg inkább fidesz mert a gusztustalanságuk ellenére is többségben vannak azok az idióták akik hisznek bennük.

2018. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem értem a gondolatmenetedet. Azt írod, hogy a Fidesz "letagadhatatlanul, gátlástalanul megtéveszti, meglopja a magyar népet." Az, hogy a többi pártról mi a véleményed, nem érdekes, sőt, a Fidesznél sem lenne az, mert ezek a te véleményeid, amik ilyen-olyan tapasztalatok, hatások, élmények során alakultak, fejlődtek ki.


A hozzászólásod végén pedig nemes egyszerűséggel a Fidesz mellé állsz, a pár sorral fentebb leírt véleményednek mondasz ellent... Az érv, ami miatt teszed, pedig elképesztő: "a gusztustalanságuk ellenére is többen vannak azok az idióták, akik hisznek bennük."


A Fidesz véleményed miatt nem hiszel bennük, de képes vagy beállni a támogatóik közé, akik szerinted idióták, csak mert nem látsz más alternatívát? A Fideszt tartod a kisebbik rossznak, mikor pontosan látod, hogy az a "kisebbik rossz" mekkora nagyságú?


Érzed az ellentmondást, a totális ellentmondást, az elvtelenséget, a seggetcsinálokaszámból dolgot? Arra szavazol, akire akarsz, mit bánom én, saját szuverén jogod, de ha valamivel nem értesz egyet, akkor ne szavazz rá azzal az indokkal pláne nem, mert a sok idióta rájuk szavaz. Mert ha így teszel, te is közéjük fogsz tartani.


Inkább keress egy olyan pártot, amiről eltudod képzelni, hogy a te elveidet a legjobban képviseli, ha ez a Fidesz, akkor a Fidesz, ha a Kétfarkúak akkor a Kétfarkúak. De meggyőződéssel szavazz, hogy hiszel azokban a dolgokban, ne azért, mert "többen vannak".

2018. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elég hülyén fogalmaztam, elnézést.Eszem ágában sincs beállni a többség mellé, csak az az elszomorító, hogy mindegy kire szavazok, a fidesz fog nyerni, újra. Ez lett volna az irományom utolsó felének lényege.

Ilyenkor alakulnak pártok tömkelege. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján bárki is kerül kormányra,érdemi változás nem történik.

2018. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!